Pozycz aparat koniecznie!!!!!!!! :mad:
A co do imion to moze: Cherry, Scooby :lol: , Misiu, Gryzak, Przytulasek, Toffik, Tuffi, dobra niemam wiecej imion :lol: . No i czekamy do niedzieli!!! :loveu:
Masz farta bo moj psiak bedzie do odbioru dopiero z sobote za tydzien :placz: .