[quote name='*Iza*']Mi tam one szczególnie ładnie nie pachną..:evil_lol:[/quote]
Tu się nieznasz :eviltong:
[quote name='Bblue']Tak się na te ciastka nie nastawiaj, bo ona smaku w ogóle nie mają. Za to ładnie pachną :)[/quote]
Eeee tam, Mniam Mniam :diabloti: