[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)okularkami sie nie przejmuj ...kwestia przyzwyczajenia;)i będzie oki...ja nosze od 12 roku życia:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Ja od 6 :cool1:
[quote name='justys95']Dzięki :roll: ja ślepa nie jestem :eviltong: (0,5 to dużo czy nie :hmmmm:)[/quote]
Wolisz niewiedziec ile ja mam :cool1:
Plusy czy minusy? :cool1:
[quote name='*luthien*'][B]Mam tyle samo, znaczy -0,5:lol:. To malutko, to jest wada naturalna... [/B][/quote]
Fajnie masz:cool1:
[quote name='justys95']uff...a ty nosisz soczewki? :lol:
[/QUOTE]
Ja będe, w te wakacje sie przestawiam na soczewki :cool1:
[quote name='*luthien*'][B]ta... mi powiedziala, ze okularow nosic nie musze, ze tylko do kompa moge:lol: no to wzielam se wykupilam a i tak gdzies w kacie zakurzone leza... bo mnie oczy bola jak przez nie patrze:evil_lol:. A soczewki koloryzujace chce kupic w wakacje;)[/B][/quote]
:cool1: