[quote name='Dzaga'][B]No.. Troche małe, ale Miśak śliczny :wink:[/B][/quote]
Zrzęda :D ale i tak dziękujemy :evil_lol:
[quote name='Martunia']Helloł! :hand:
No postaraj się Acia, postaraj. :cool3:
My tu na nowe fotki czekamy! :D[/quote]
No staram się staram, ale kabelek od aparatu jest poza domem :oops:. Więc musicie cierpliwie pcozekać :diabloti:.