Pozdrówka,:loveu: u mnie to samo- Tz nie ma pracy od wielu miesięcy, a mnie to strasznie dołuje,bo choć choruję, na mnie spoczywa obowiązek utrzymania rodziny. Nic to, pozostaje mieć nadzieje,że nam wszystkim lepiej będzie się żyło:razz:
Cześć pracusiu , oszczędzaj się trochę. Jak przeczytałam ,co wtaszczyłaś do domu , to mi skóra ścierpła. :crazyeye:
Mam nadzieję,że dostałaś te podusie i że ŻELKA poczekała na Ciebie z rozsypaniam. Trzymam kciuki za sunię. Dobrego popołudnia. Pozdrówka.:loveu:
[quote name='Rudzia-Bianca']Świetne banerki :)
Pewnie znowu będę niedługo nudzić o jakiś bazarkowy :evil_lol:
A śliczniunia jest najpiękniejsza
[URL]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/IMG_0524_40_1.jpg[/URL][/QUOTE]
Chętnie zrobię:lol:Buziaki:loveu:
[quote name='andzia69']jak najbardziej!:p
buziaki od beznadziejnego przypadku:evil_lol:[/QUOTE]
Wzajemnie, od drugiego równie beznadziejnego przypadku:evil_lol:
Zazdroszczę Wenecji i Rzymu, ale fotki fajne. Jednak najbardziej ujął mnie ten słodziak:
[url]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/IMG_7519.jpg[/url]
Miłego dnia.:lol: