Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Mela - bardzo ładnie !
  2. Zapraszam do zabawy w puzzle, która pomoże dotrzeć Meli do BDT: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239123-PUZZLE-Bazarek-niespodzianka!-kto-odkryje-co-pod-nimi-)?p=20336278#post20336278"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20336278[/COLOR][/URL] Ciocie, pomóżcie, mamy wspaniały BDT, ale koszmarna odległość :-(.
  3. Zapraszam do zabawy w puzzle, która pomoże dotrzeć Meli do BDT: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239123-PUZZLE-Bazarek-niespodzianka!-kto-odkryje-co-pod-nimi-)?p=20336278#post20336278"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20336278[/COLOR][/URL] Ciocie, pomóżcie, mamy wspaniały BDT, ale koszmarna odległość :-(.
  4. Zapraszam do zabawy w puzzle, która pomoże dotrzeć Meli do BDT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239123-PUZZLE-Bazarek-niespodzianka!-kto-odkryje-co-pod-nimi-)?p=20336278#post20336278[/URL] Ciocie, pomóżcie, mamy wspaniały BDT, ale koszmarna odległość :(.
  5. Zapraszam do zabawy w puzzle: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239123-PUZZLE-Bazarek-niespodzianka!-kto-odkryje-co-pod-nimi-%29?p=20336278#post20336278"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239123-PUZZLE-Bazarek-niespodzianka!-kto-odkryje-co-pod-nimi-%29?p=20336278#post20336278[/URL]
  6. Zapraszam do zabawy w puzzle, która pomoże dotrzeć Meli do BDT: http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post20336278 Ciocie, pomóżcie, mamy wspaniały BDT, ale koszmarna odległość :-(.
  7. Cudny jest. Tylko dużo je taki misiek :p. Potrzebne wsparcie, bo kkasiiiar zbankrutuje.
  8. [quote name='yunona']Toyota czy gdzieś w okolicy Grudziądza można kupić słomę w kostkach? Wywiedz się , może jakąś akcję zrobimy na słomę ? Na allegro jest ale albo odbiór osobisty, albo kasa na transport i się nie opłaca, bo daleko od Grudziądza.[/QUOTE] Dowiem się !
  9. Ostatnie zdjęcia są rozbrajające. Może wreszcie komuś skradnie serce :(.
  10. Ulv jest gotowa przyjechać specjalnie po sunię po kosztach - transport wyniósłby 400 zł. POMOCY !!!!
  11. Jak przesłałam Panu sms-a z nr Kasi, to dostałam nawet odpowiedź z podziękowaniami :roll:. Widać Pan chciał sobie tylko pogadać, albo odległość go wystraszyła, chociaż mówiłam, że to nie problem i że jak taki dobry dom to staniemy na głowie, żeby pomóc.
  12. A co tutaj się dzieje, co za rozpusta i brak dyscypliny całkowity :mad::loveu::loveu:. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/p1050403e.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/262/p1050403e.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='anica']....:-(:-(:-( ... jak im pomóc?.... może narozrabiać?... w mediach?....no ... dramat:-(!.....tam w budach?... chyba nic nie ma? słoma?...ludzie na to patrzą??????........... nie znam tam układów panujących????.....[/QUOTE] Narozrabiać nie można, bo przyjadą i uśpią połowę psów. Miasto do tego dąży, a wet się sprzeciwia. W okolicznych schroniskach 8 na 10 psów jest usypianych, a tutaj tego nie ma. Adopcji nie utrudniają, psów bez powodu nie usypiają, psy mają bardzo dobre jedzenie. Problemem jest przepełnienie i na to robienie afery nie pomoże. Trzeba pomóc w adopcjach, a wrzeszczeć to każdy potrafi, tylko nic dobrego dla psów to nie przyniesie.
  14. Co robić, DT czeka, a sunia nadal siedzi w schronisku :placz:.
  15. [quote name='Aimez_moi']Ogloszenia dla Wiewiorka zaplacone.[/QUOTE] Ogromnie dziękuję ! Jesli chodzi o wiewiórkę, adopcja nie będzie taka prosta, bo to jest malutki, ale zadziorny psiak. Do psów jest o'k , ale nie znam jego stosunku np. do dzieci, chociaż całkiem niewykluczone, że je lubi. W każdy razie to nie jest słodka przytulanka, ale pies z charakterkiem.
  16. Afis jest bardzo podobny do mojego Docenta. Docent też uwielbia robić takie "zbolałe" miny, a już szczególnie jak jest zazdrosny. [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3486/47035100.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Kasia77']dziury w budach dla molosów, jak tam może być ciepło, nawet ze słomą gdyby była:( A te wszystkie psy mieszcza sią w tej jedej budzie?[/QUOTE] Oczywiście, że nie wejdą wszystkie do jednej budy, bo psy to nie są kury, żeby siedzieć razem. Mam teraz zakaz robienia zdjęć psom w kojcach, ciekawe dlaczego :angryy: ? Ostatnio przekazałam labka "labradorom" z odmrożoną moszną. Inny kojec: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3085/psy2y.jpg[/IMG]
  18. Tę kudłatkę od Romów mogę zabrać, jeśli zdążę przed Romami. Minęło już sporo czasu od 10.12 i dlatego taka decyzja. Miasto nie chce mieć kosztów, więc kto pierwszy ten lepszy i koszty z głowy.
  19. Jamnisia z guzem ma koniec kwarantanny w sobotę. Jak jej nie zabierzemy, to skończy w takim kojcu :( : [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6320/k10o.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8590/dsc5439s.jpg[/IMG] W tej chwili budy są wyłożone dosłownie odrobiną siana.
  20. Z tego co wiem to nużeniec nie jest zaraźliwy. Świerzbowiec , na którego wcześniej chorował Strzała był bardzo zaraźliwy, a nużeniec atakuje, gdy spada odpornośc zwierzaka i pojawia się samoistnie.
  21. Ale kociara z niej :lol:.
  22. Zdjęcia robiłam jak Hela właśnie przyjechała 3 dni później i była wystraszona. Lucia oczywiście ją poznała. Hela jest córką Lucii. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6664/dsc5664f.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/729/dsc5668n.jpg[/IMG]
  23. To jeszcze nie wszystko, dopiero wstawiam ;).
  24. Miałam znowu telefon o Atosa. Pani ma dom z ogrodem. Zapytała czy Atos mógłby przebywać w piwnicy :angryy:. Sądząc o ilości telefonów, to Atos musi być widoczny chyba na każdym portalu ogłoszeniowym. Ogromnie dziękuję osobie, która go tak poogłaszała. Musi się w końcu udać !
  25. Lucia: [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/3286/dsc5657.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6686/dsc5661zl.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/8994/dsc5656z.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6255/dsc5678d.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4348/dsc5652o.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...