Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Agnieszka ma rację - trzeba dwa razy kliknąć
  2. Donoszę ze Bart czuje się dobrze i jest bardzo grzecznym kochanym psem. Poprosiłam o zdjęcia zebyśmy miały coś do ogłoszeń
  3. Zuzia dzisiaj pojechałą do nowego domu. Dzięki ogłoszeniom w prasie. Jotka zmień tytuł wątku. Huraaa!!! Nareszcie!!!
  4. Dziś dzwoniła nawet miła pani zainteresowana Kają. Oboje z mężem zdecydowani na psa. Trochę przestraszyła się wizyty przedadopcyjnej powiedziała ze musi to z mężem uzgodnić..hmmm. Nie no, wytłumaczyłam pani po co ta wizyta i jakby zrozumiała powody, ma się odezwać. Domek z ogródkiem, byłoby fajnie. Mieli suczkę 15 lat i brakuje im psa Kai brakuje człowieka wszystko się zgadza.
  5. [quote name='Talcott']No nareszcie!:mad: Dzięki!!!:diabloti:[/QUOTE] hihihihi no soory. Ode mnie też dużo zdrowia!!! Zdrowiej ciotka i bierz małą bo jest urocza!! Jaki ładny pies się z niej zrobił zupełnie ma inne spojrzenie
  6. Lara warto przyjść choćby po to by zobaczyć ciebie w tym przebraniu!
  7. Słońce nie wiem, mamy takie zapsienie w fundacji wątpię czy ktos się wciśnie ze swoim tymczasowiczem. Pytaj Jomę ona robi grafik tymczasów na akcję
  8. Odrastają!! :) Dziewuszka w ogóle coraz fajniejsza się robi
  9. Tak szukamy. Ale bez małych dzieci.
  10. Całkiem ładna sumka dziękujemy Jaszo!
  11. Kto to Mała Mi ??
  12. Ale to jedno też nie ja wrzucałam więc nie gwarantuję...lepiej skopiuj
  13. Jeszcze takie u Agnieszki na wątku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/104/719dad23def3c4c1.jpg[/IMG][/URL]
  14. Jak to znikły ? Lara do mnie jak do dziecka wytłumacz mi o co codzi z tymi fotkami? To ty ich nie skopiowałaś nie przeniosłaś do swojego komputera? Ja je skopiowałam z innego wątku nie wiem kto je wrzucał i na jaki serwer.
  15. Z malutką dopiero co wróciłam od weterynarza. Po uporczywym rzyganiu zaczęła makarbrycznie kaszleć. Kolejny raz dostała na odrobaczenie plus antybiotyk
  16. Agnieszka mi doniosła ze sunia czuje się bardzo dobrze i świetnie dogaduje się z dwulatkiem :) Maluch rzuca jej kaczke a ta aportuje. Powoli zaczyna się oswajać z innymi psami, ale na wszelki wypadek trzyma się blisko Agi. Aga więlkie dzięki masz wielkie serce!
  17. Jak na razie to mało sensowni. Dziś usiłowałam wytłumaczyć pani ze nie wyadoptuję suki do domu gdzie już jest kilka psów. Pani mało zainrteresowana Amelki dietą, chorobą i wszystkim co się z suką wiąże. Kiedy moze przyjechac oglądac psa i kiedy moze przyjechac oglądac jak katarynka. Jak już udało mi się wytłumaczyć ze nie moze i dlaczego okazało się nagle ze miałaby pójść do spokojnego domu bo dla mamy właśnie (choć przed chwilą miałą być u niej), dopasowując się do tego co powiedziałam. No coż...przez pośredników nie będę psa adoptować niech mama sama zadzwoni :)
  18. Dziewczyny o leczeniu i rokowaniu podejmuje decyzje weterynarz. A i taki laik jak ja widząc tak rozległe rany wie ze szanse dośc marne. Nie chcę tego wałkowac na dogomanii zwłaszcza na tym portalu. I tak mam wciąż przed sobą widok tych oczu pełnych bólu, cierpienie w milczeniu tylko takie stękanie ..nie chce mi się gadac.
  19. Dziękujemy za wieści!
  20. [COLOR=Sienna][B]Bardzo proszę o niepodawanie mojego prywatnego numeru telefonu !!!![/B][/COLOR] Mam telefon fundacyjny zaczynający się od 722..itd on jest przeznaczony do rozmów na temat adopcji. Dzwonią mi ludzie na dwa telefony w sprawie interwencji i adopcji potem muszę oddzwaniać i jeszcze mają pretensje ze nie odnbieram z dwóch jednocześnie korzystać się nie da. Telefon prywatny jest zarezerwowany dla rodziny i osób znajomych.
  21. Jedna pani już sięodezwała ale z uwagi na trójkę przychówku odmówiłam. Amelia nie nadaje sie do domu z dziećmi. Ona boi się hałasu, szybszych gestów musi mieć spokojny dom. Zaczyna się to co z Fajdem :" szukam psa dla dzieci"
  22. podaję namiary: 722 394 983 [url]www.fundacja[/url] sosdlazwierzat.org dzieki!
  23. Tak koniecznie trzeba ogłoszenia czas najwyższy ja zaczynam od jutra bo muszę niestety juz zmykac jeśli ktos chce pomóc bardzo się ucieszę
  24. Z dzika który wszystkiego się bał i kłapał zębami, stała się normalnym psem którym wreszcie ktoś się zajmuje.Ciśnie się na kolana najchętniej dzień by na nich spędziła. Dzisiaj odkryła ze fajne jest aportowanie i zamęcza Agnieszkę. Łyse zaczyna zarastać [INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/159/b7df614c4d5b1058.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/246/96237ea1d0476255.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/243/1c057f770ad1c26b.jpg[/IMG][/URL] tak sobie śpi im wyżej tym lepiej [/INDENT]
  25. o żesz! Lepiej niech policjant sprawdzi
×
×
  • Create New...