-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
Agnieszka ma rację - trzeba dwa razy kliknąć
-
Nie połamany, nie poturbowany, Bart MA DOM!!!!!!!
Glutofia replied to kuba123's topic in Już w nowym domu
Donoszę ze Bart czuje się dobrze i jest bardzo grzecznym kochanym psem. Poprosiłam o zdjęcia zebyśmy miały coś do ogłoszeń -
Zuzia dzisiaj pojechałą do nowego domu. Dzięki ogłoszeniom w prasie. Jotka zmień tytuł wątku. Huraaa!!! Nareszcie!!!
-
Dziś dzwoniła nawet miła pani zainteresowana Kają. Oboje z mężem zdecydowani na psa. Trochę przestraszyła się wizyty przedadopcyjnej powiedziała ze musi to z mężem uzgodnić..hmmm. Nie no, wytłumaczyłam pani po co ta wizyta i jakby zrozumiała powody, ma się odezwać. Domek z ogródkiem, byłoby fajnie. Mieli suczkę 15 lat i brakuje im psa Kai brakuje człowieka wszystko się zgadza.
-
[quote name='Talcott']No nareszcie!:mad: Dzięki!!!:diabloti:[/QUOTE] hihihihi no soory. Ode mnie też dużo zdrowia!!! Zdrowiej ciotka i bierz małą bo jest urocza!! Jaki ładny pies się z niej zrobił zupełnie ma inne spojrzenie
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Lara warto przyjść choćby po to by zobaczyć ciebie w tym przebraniu! -
Słońce nie wiem, mamy takie zapsienie w fundacji wątpię czy ktos się wciśnie ze swoim tymczasowiczem. Pytaj Jomę ona robi grafik tymczasów na akcję
-
Odrastają!! :) Dziewuszka w ogóle coraz fajniejsza się robi
-
Tak szukamy. Ale bez małych dzieci.
-
Całkiem ładna sumka dziękujemy Jaszo!
-
Kto to Mała Mi ??
-
Ale to jedno też nie ja wrzucałam więc nie gwarantuję...lepiej skopiuj
-
Jeszcze takie u Agnieszki na wątku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/104/719dad23def3c4c1.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak to znikły ? Lara do mnie jak do dziecka wytłumacz mi o co codzi z tymi fotkami? To ty ich nie skopiowałaś nie przeniosłaś do swojego komputera? Ja je skopiowałam z innego wątku nie wiem kto je wrzucał i na jaki serwer.
-
Z malutką dopiero co wróciłam od weterynarza. Po uporczywym rzyganiu zaczęła makarbrycznie kaszleć. Kolejny raz dostała na odrobaczenie plus antybiotyk
-
Agnieszka mi doniosła ze sunia czuje się bardzo dobrze i świetnie dogaduje się z dwulatkiem :) Maluch rzuca jej kaczke a ta aportuje. Powoli zaczyna się oswajać z innymi psami, ale na wszelki wypadek trzyma się blisko Agi. Aga więlkie dzięki masz wielkie serce!
-
Jak na razie to mało sensowni. Dziś usiłowałam wytłumaczyć pani ze nie wyadoptuję suki do domu gdzie już jest kilka psów. Pani mało zainrteresowana Amelki dietą, chorobą i wszystkim co się z suką wiąże. Kiedy moze przyjechac oglądac psa i kiedy moze przyjechac oglądac jak katarynka. Jak już udało mi się wytłumaczyć ze nie moze i dlaczego okazało się nagle ze miałaby pójść do spokojnego domu bo dla mamy właśnie (choć przed chwilą miałą być u niej), dopasowując się do tego co powiedziałam. No coż...przez pośredników nie będę psa adoptować niech mama sama zadzwoni :)
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dziewczyny o leczeniu i rokowaniu podejmuje decyzje weterynarz. A i taki laik jak ja widząc tak rozległe rany wie ze szanse dośc marne. Nie chcę tego wałkowac na dogomanii zwłaszcza na tym portalu. I tak mam wciąż przed sobą widok tych oczu pełnych bólu, cierpienie w milczeniu tylko takie stękanie ..nie chce mi się gadac. -
Dziękujemy za wieści!
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[COLOR=Sienna][B]Bardzo proszę o niepodawanie mojego prywatnego numeru telefonu !!!![/B][/COLOR] Mam telefon fundacyjny zaczynający się od 722..itd on jest przeznaczony do rozmów na temat adopcji. Dzwonią mi ludzie na dwa telefony w sprawie interwencji i adopcji potem muszę oddzwaniać i jeszcze mają pretensje ze nie odnbieram z dwóch jednocześnie korzystać się nie da. Telefon prywatny jest zarezerwowany dla rodziny i osób znajomych. -
Jedna pani już sięodezwała ale z uwagi na trójkę przychówku odmówiłam. Amelia nie nadaje sie do domu z dziećmi. Ona boi się hałasu, szybszych gestów musi mieć spokojny dom. Zaczyna się to co z Fajdem :" szukam psa dla dzieci"
-
podaję namiary: 722 394 983 [url]www.fundacja[/url] sosdlazwierzat.org dzieki!
-
Tak koniecznie trzeba ogłoszenia czas najwyższy ja zaczynam od jutra bo muszę niestety juz zmykac jeśli ktos chce pomóc bardzo się ucieszę
-
Z dzika który wszystkiego się bał i kłapał zębami, stała się normalnym psem którym wreszcie ktoś się zajmuje.Ciśnie się na kolana najchętniej dzień by na nich spędziła. Dzisiaj odkryła ze fajne jest aportowanie i zamęcza Agnieszkę. Łyse zaczyna zarastać [INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/159/b7df614c4d5b1058.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/246/96237ea1d0476255.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/243/1c057f770ad1c26b.jpg[/IMG][/URL] tak sobie śpi im wyżej tym lepiej [/INDENT]
-
o żesz! Lepiej niech policjant sprawdzi