-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
Bounty, szczeniaki dlaciebie i jeszze jednego dla kogoś zabrałą Agnieszka z Bytomia
-
................................... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPvtMnrOI/AAAAAAAABFA/RptGTec8b2Q/s512/PICT0072.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPwMLBReI/AAAAAAAABFE/E7GgLfhh9KQ/PICT0073.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPwzv3maI/AAAAAAAABFI/lNKB80dt67Y/s512/PICT0084.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPxQ-Q8hI/AAAAAAAABFM/zZ6yxLeyhD4/PICT0089.jpg[/IMG]
-
............................................ [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPtaNZrHI/AAAAAAAABEw/KXE3sCMTGwg/PICT0060.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPt1UXViI/AAAAAAAABE0/iDq9nPpXvvc/PICT0062.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPuq0tU5I/AAAAAAAABE4/JLH3gaupzWs/s512/PICT0065.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3XPvNWumWI/AAAAAAAABE8/vSqoeKUv44A/s512/PICT0067.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY6qzIFpI/AAAAAAAABCs/bqmnES9aGoI/PICT0014.jpg[/IMG] na razie tyle [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY7E7N_DI/AAAAAAAABCw/q7QJe0AaIN4/PICT0015.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY5-MGnRI/AAAAAAAABCo/aZTkux79_dY/PICT0013.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY4BH5YBI/AAAAAAAABCc/rb1O2tCbQJY/PICT0003.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY4hwFSwI/AAAAAAAABCg/erw_CMsTV3Q/s512/PICT0005.jpg[/IMG]
-
Sprostowanie stan inwentarza: udało się odłowić 18 psów , 2 koty, 4 kozy. Zwiało nam 5 psów które bedziemy odławiać dwa przyszy tam z właścicielami stąd mi sie 30 sztuk wzięło :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY-PCT0ZI/AAAAAAAABDE/C2AzxpJxb8E/PICT0033.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY9ityZ8I/AAAAAAAABDA/uipk041AdXE/s512/PICT0030.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY9KmB44I/AAAAAAAABC8/YmV964dHkbA/s512/PICT0024.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY8Wn_zUI/AAAAAAAABC4/ti886ToYn-Q/s512/PICT0018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY7-MSbZI/AAAAAAAABC0/FmntaIv614I/PICT0017.jpg[/IMG]
-
Psów 18 razem ze szczeniakami?? jesu tak dużo się ich wydawało [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZCgYGTTI/AAAAAAAABDc/1EOXAuRvqa0/s512/PICT0046.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZCDPy6zI/AAAAAAAABDY/2j1_SEal0TM/PICT0045.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZABzleHI/AAAAAAAABDQ/F4OenI9hHec/PICT0039.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY_jjizkI/AAAAAAAABDM/KcLSPox8-X8/PICT0036.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WY-ziPP0I/AAAAAAAABDI/LI908vaGyqs/PICT0035.jpg[/IMG]
-
Musiałam wrzucić na molosy i z tamtąd przekopiować co za kupa... Klatka w której siedziała owczarkowata suka 2 lata panie dokarmiające wrzucały jej przez kraty śnieg zeby się nie odwodniła [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZGmRcseI/AAAAAAAABDw/fZwcvfUHMTg/PICT0057.jpg[/IMG] a to te świetne warunki według urzędasów [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZF-h-ZFI/AAAAAAAABDs/MtKJQDQma_E/s512/PICT0055.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZFNCkU_I/AAAAAAAABDo/KKRbs940gjw/PICT0054.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZEcDFOpI/AAAAAAAABDk/xL7w6ipO5wk/s512/PICT0053.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/S3WZDhDc9MI/AAAAAAAABDg/QemRwthOnkw/s512/PICT0052.jpg[/IMG]
-
Bedę wrzucac zdjęcia na razie takie ogólne z akcji. Potem wrzucę poszczególnych psów. Publikacja ma zdjęcia wszystkich to będzie wrzucać numerowane NIE DA SIĘ!!! JAK MNIE TA DOGOMANIA SERDECZNIE WK...WIA!!! wrrrrr
-
Częśc szczeniąt pojechała już do domów tymczasowych, suczki na sterylkę do kliniki, pozostałe psy na maciejkowice (naszpowstający hotelik dla psów) gdzie będą czekac na domy tymczasowe i stałe. Wszystkie wczesniej zaliczyły wizytę u weterynarza dostały tabletki na odrobaczenie i preparaty na pchły. ta duża suka z klatki bedzie musiała miec operowany guż, jest też pies z przetrąconą łapą i jeszcze coś tam do zabiegu kwalifikujące sie ale zabijcie mnie już nie pamiętam co...
-
Ja jestem pełna podziwu dla determinacji Amikat. Postawiła na nogi wszystkie możliwe służby ja byłam posikana bo tylko pogotowia nie było, na szczęście nie było takiej potrzeby
-
będzie też w tvp info u nas tv katowice o 21
-
Wróciłam do domu jestem przemarznięta do szpiku...ale ja nie o tym. Odebraliśmy wszystkie zwierzęta poza czterema psami które uciekły i nie dały sie schwytać. Dokładnie nawet nie wiemy ile tych psów jest..30? 35? coś koło tego, nie było czasu na liczenie uwierzcie. Kozy też odebrane. Danteńskie sceny tam były, wraz z uruchomiwniem wszystkich możliwych służb policji straży miejskiej, straży pożarnej prokuratury, powiatowego lekrza weterynarii ale się udało. [B]Bardzo proszę tych którzy mogą wziąć cokolwiek na tymczas o zgłaszanie się.[/B] Póżniej wrzucę zdjęcia proszę o cierpliwość muszę odmarznąć Publikacja też ma masę zdjęć. Będziemy fotki numerować proszę podawać kto jakiego psa może przetrzymać. Ważne abyście podawali mnie lub Kubie123 na priv adresy swoje gdzie zwierzęta będą czasowo przebywac ponieważ takie dane musimy Policji dostarczyc. proszę też o pomoc w zbierniu funduszy taka ilość zwierząt wymaga sporych nakładów.
-
Publikacjo dziękuję za głos rozsądku. Jutro zajmiemy się tym co do nas należy- zwierzętami. Proponuję wstrzymac się z opiniami do czasu aż będzie coś wiadomo
-
Kochani nie ma sensu abyśmy jutro przyjeżdzali tam wszyscy. Jest już kilka osób do pomocy nie ma co robic tłoku. Tak naprawdę nie wiemy jak się sytuacja rozwinie. Później będziecie potrzebni wszyscy! Cierpliwości
-
Amelia bardzo się zmieniła. Nie jest już zalęknionym małym stworzonkiem. Rozrabia jak każde normalne szczenie, ma apetyt jak każde szczenie, dokazuje, urządza sobie galopady. Psów się już w ogóle nie boi zabieramy ją w cieplejsze dni na muchowiec tam ma mnóstwo kumpli. Ośmieliła się już do tego stopnia ze pozwala sobie pociągnąc Brygidę za ogon :) albo wywraca się dogóry łapkami przed paszczą brygidową i każe się iskać, Brygida leniwie przeżuwa jej głowę Amelia zachwycona.Notorycznie pcha się na kolana i nie daje wypędzić podobnie z łóżka musi spac pod kołderką przytulona do humana bo inaczej się nie liczy
-
[quote name='michal_sm']Ja już przestaję cokolwiek rozumieć.Kozy trzeba rozmnażać tak jak i krowy bo nie będzie mleka.A żeby nakarmić psy też skądś mięso musi być.Nie popadajcie w paranoję.[/QUOTE] Zgadzam się . Wszyscy chyba jemy sery, mleko itd nie bądźmy hipokrytami. Koza to zwierze hodowlane- daje mleko a żeby było mleko musi sie okocić :)
-
[quote name='publikacja']Tfu, zaczęło się... A pamiętacie moją Lunę i psoty? Jak się ludziom pomoże i już ""coś posiadają" to im się zaczyna w dupach przewracać...[/QUOTE] To prawda ostatnio zadzwoniła pani ze mamy jej wysterylizować kotkę. Na moje pytanie dlaczego to niby fundacja ma płacic za JEJ kotkę usłyszałam ze gdyby nie ta pani która to w swej dobroduszności ją przygarnęła to kociczka byłaby bezdomna. I tym tokiem rozumowania wyszło jej ze powinniśmy ponosić koszty utrzymania JEJ kota którego skądś tam , kiedyś tam sobie wynalazła:roflt:
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zważywszy na fakt ze w Sosnowcu też jest koza Anetko dla Ciebie: [IMG]http://www.virango.pl/files/images/koza.jpg[/IMG] Maciaszku jutro będzie wiadomo czy się pani odezwała czy przemyślała -
Fajna ta pani to może sobie zabierze swoje pieski do Dąbrowy do bloku jak mniemam. Proponuję jak już zabierzemy zwierzaki a nadal będzie się miotać o te zwierzęta wysłać faktury za leczenie i hotelowanie skoro są jej:razz: Ludzie są świetni A ty Aneta co się rzucasz? Polecz, zaszczep, zapłać, bo pani tak kazała!
-
Evelynko na razie to niczego nie postanowiliśmy zobaczymy w jakim stanie jest reszta kóz jakiej płci itd
-
hiihihihii nikt?? Ja myślę ze ta pani ją zabierze do siebie. Mówiła ze nie miała zamiaru brać kolejnego psa ale Leda jej siedzi w głowie.
-
I cisza też w telefonie. Pomimo ogłoszeń nikt nie dzwoni. Wystarczyło napisac ze dom z małymi dziećmi wykluczony i chętnych brak
-
Kubuś świetny pomysł z tym podsumowaniem! Co jakiś czas proponuję go uaktualniać
-
Anetko odnośnietwoich obaw by kozy nie skończyły w garze kolega mi odpisał: "Nikt nie zabije dojnej kozy.....bo mleko od niej jest fantastyczne i cepry je kupują.Na grillu lub w garze kończą capki które nie są dojne(dziwne nie??)jedyne co je może spotkać to to,że wilki je zaduszą(ale kozy są bardzo sprytne i agresywne)...... "
-
Aneta oszalałaś! Chociaż nie do końca, brat mojej koleżanki chodzi z capem na smyczy po osiedlu, mieszkają w domku jednorodzinyym ale obok jest osiedle bloków i tam spacerują Ulaa daj do siebie jakiś namiar