Tak ,my wysyłamy po 10 kg dolfos junior jak tylko wyczytam na wątku że jest dużo podrostków.A czy to jest duży worek to nie wiem ,bo nie udało się nam jeszcze trafić na 10 kg , bo ciągle nie ma w Krak-Wecie.Ale w zamian dostajemy 10 woreczków po kilogramie,tyle ,żew cenie niższej takiej jak za opakowanie 10-cio kilogramowe.