[COLOR=royalblue]usunełam, żeby miec więcej miejsca na PwP:D[/COLOR]
[COLOR=royalblue]proszę[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76606"][COLOR=royalblue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76606[/COLOR][/URL]
[COLOR=royalblue]A Vector na rocek, jeden miesiąc i trzy dni :grins:[/COLOR]