[quote name='Ewelina22']Jezu, skusilam sie i ogladnelam, to bylo straszne, prawie ze stolka spadlam i zrzucilam klawiatue na podloge![/QUOTE]
[COLOR=royalblue]No, nie? Straszne! xD Ale rozumiem że żyjesz i nic ci się nie stało?:cool3: Kagra pocoś to tu wstawiła! Dogomaniaków tylko straszysz :eviltong:[/COLOR]