[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A ja z Gizmulcem sobie poczekamy, aż kupisz sobie skaner :cool3:
Dzień dobry :loveu:[/quote]
[COLOR=royalblue]Wątpię, żeby to kiedyś nastąpiło:-( ale kiedyś mieliśmy skanaer :hmmmm:[/COLOR]
[COLOR=royalblue]Hejka:loveu:[/COLOR]
[quote name='Acctiually']Dobra ja się zbieram bo musze wcząchnąć śniadanko:P
papa:*[/quote]
[COLOR=royalblue]Smacznego:p[/COLOR]