Jump to content
Dogomania

Akadna

Members
  • Posts

    2746
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Akadna

  1. [COLOR=royalblue][I]Witaaankoo! :multi: Haki cud miód :)[/I][/COLOR]
  2. [COLOR=royalblue][I]hmm.:hmmmm:[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Boksilla preferuje ze szlaufu... [/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]bo można się oblać...[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]a potem łazi taki mokry cały :wink:[/I][/COLOR]
  3. Akadna

    kliker

    [quote name='WŁADCZYNI']Po sesji jak Su spuściła aport mi ze trzy razy i sobie przestałam używać - ona się zniechęciła, ja kulałam z tydzień. Wolę plastik:lol:[/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]heh ja rozkładałam poduszki między nami na jego i moje nogi :)[/I][/COLOR]
  4. [COLOR=royalblue][I]ta micha to na wode dla psów taak? :razz:[/I][/COLOR]
  5. [COLOR=royalblue][I]Witaaamy się![/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]fingers crossed za Topsa!:razz:[/I][/COLOR]
  6. [COLOR=royalblue][I]Ziompi :mdrmed:[/I][/COLOR]
  7. [COLOR=royalblue][I]No to super! :)[/I][/COLOR]
  8. [COLOR=royalblue][I]no ii ? :mad: bo ja już tu z pałką czekam...[/I][/COLOR]
  9. [COLOR=royalblue][I]Lusinkaaaa! :multi:[/I][/COLOR]
  10. Akadna

    kliker

    [COLOR=royalblue][I]Ile razy mi sie dostało po nogach koziołkiem nawet nie liczę :wink: z tym że my maly taki troszkę większy, bo to na Boksillę... :lol:[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]aport mamy wymemłany i pogryziony, ale to przez szkolenie w Hardy :shake: jak JA klikałam Vectowi trzymanie to wcale go nie przenosił na tylke zęby :)[/I][/COLOR]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=royalblue][I][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/I][/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue][I]pokocha od ZARAZ ...[/I][/COLOR]
  12. [COLOR=royalblue][I]Haha :lol: ja nosiłam Vecta po schodach do 15kg, dalej juz nie mogłam udźwignąć bydlęcia :shake: i się zaczęły jajca z samodzielnym łażeniam po stopniach :evil_lol:[/I][/COLOR]
  13. [COLOR=royalblue][I]Dla mnie teoria dominacjii jest obalona.... u Vectora "próby przejęcia pozycji alfa" były po prostu wynikiem nieporozumienia z psem. Ogólnie wolę z nim pracować na R+. Także program chyba nie zabardzo przypadłby mi do gustu;)[/I][/COLOR]
  14. [COLOR=royalblue][I]eh te szczenięce problemy :) [/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]może sprobuj ją wybiegać - niech poaportuje piłkę, choćby w domu. i wymieniaj zabawkę na smakołyka. potem idź z nią na podwórko albo z jakieś dość spokojnie miejsce i niech zrobi to co trza ;)[/I][/COLOR]
  15. [COLOR=royalblue][I]to ograniczenie do 10 jest bez sensu :/[/I][/COLOR]
  16. [quote name='infers1995']Zdjęcia mi się nie wyświetlają:angryy::angryy::-(:shake: Jeszcze zajrzę później:multi:[/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]Jaki optymista :evil_lol:[/I][/COLOR]
  17. [COLOR=royalblue][I]:o no to j już będę podpisywać zdjęcia Vectora....[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Uneczka śliczna! :loveu:[/I][/COLOR]
  18. [COLOR=royalblue][I]Jaaka fana pupcia :D[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Zyzia, załóż sobie konto na fotosik.pl mozesz wrzucać 10 fotek na raz! :)[/I][/COLOR]
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10321075&postcount=9835"][COLOR=royalblue][I]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10321075&postcount=9835[/I][/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue][I]ta sesja... oplułam monitor :)[/I][/COLOR]
  20. [COLOR=royalblue][I]opowiadaj! mnie bardziej interesują wieści od fotek :)[/I][/COLOR]
  21. Właśnie, nie, bo po co.... lepiej na skróty, tak najłatwiej, najszybcij.. biedny pies... bezbronne zwierzaki muszą cierpieć za głupotę ludzi...
  22. [COLOR=royalblue][I]Jakie śliczne dziewuszki :([/I][/COLOR]
  23. Akadna

    kliker

    [COLOR=royalblue][I]Kinia 3mam kciuki ;) my z cofaniem nie mielismy specjalnego problemu :hmmmm:[/I][/COLOR]
  24. [quote name='Poker']wcale się mu nie dziwię, :shake: też bym nie miała humoru siedząc za kratami :angryy:[/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]z ust mi to wyjęłaś.[/I][/COLOR] :lol:
  25. [COLOR=royalblue][I]Jaki cudny Lokuś! :loveu: mniam aż mi ślinka pociekła :evil_lol: Zakochałam się! :)[/I][/COLOR]
×
×
  • Create New...