Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[COLOR=royalblue][I]Witaaankoo! :multi: Haki cud miód :)[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]hmm.:hmmmm:[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Boksilla preferuje ze szlaufu... [/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]bo można się oblać...[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]a potem łazi taki mokry cały :wink:[/I][/COLOR]
-
[quote name='WŁADCZYNI']Po sesji jak Su spuściła aport mi ze trzy razy i sobie przestałam używać - ona się zniechęciła, ja kulałam z tydzień. Wolę plastik:lol:[/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]heh ja rozkładałam poduszki między nami na jego i moje nogi :)[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]ta micha to na wode dla psów taak? :razz:[/I][/COLOR]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Akadna replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue][I]Witaaamy się![/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]fingers crossed za Topsa!:razz:[/I][/COLOR] -
[COLOR=royalblue][I]Ziompi :mdrmed:[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]No to super! :)[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]no ii ? :mad: bo ja już tu z pałką czekam...[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]Lusinkaaaa! :multi:[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]Ile razy mi sie dostało po nogach koziołkiem nawet nie liczę :wink: z tym że my maly taki troszkę większy, bo to na Boksillę... :lol:[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]aport mamy wymemłany i pogryziony, ale to przez szkolenie w Hardy :shake: jak JA klikałam Vectowi trzymanie to wcale go nie przenosił na tylke zęby :)[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]Haha :lol: ja nosiłam Vecta po schodach do 15kg, dalej juz nie mogłam udźwignąć bydlęcia :shake: i się zaczęły jajca z samodzielnym łażeniam po stopniach :evil_lol:[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]Dla mnie teoria dominacjii jest obalona.... u Vectora "próby przejęcia pozycji alfa" były po prostu wynikiem nieporozumienia z psem. Ogólnie wolę z nim pracować na R+. Także program chyba nie zabardzo przypadłby mi do gustu;)[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]eh te szczenięce problemy :) [/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]może sprobuj ją wybiegać - niech poaportuje piłkę, choćby w domu. i wymieniaj zabawkę na smakołyka. potem idź z nią na podwórko albo z jakieś dość spokojnie miejsce i niech zrobi to co trza ;)[/I][/COLOR]
-
Lucas, Zuza, i przyjaciele ;]!Od strony 24 dużo nowych fotek..
Akadna replied to tusia.'s topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue][I]to ograniczenie do 10 jest bez sensu :/[/I][/COLOR] -
[quote name='infers1995']Zdjęcia mi się nie wyświetlają:angryy::angryy::-(:shake: Jeszcze zajrzę później:multi:[/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]Jaki optymista :evil_lol:[/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]:o no to j już będę podpisywać zdjęcia Vectora....[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Uneczka śliczna! :loveu:[/I][/COLOR]
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
Akadna replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[COLOR=royalblue][I]Jaaka fana pupcia :D[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Zyzia, załóż sobie konto na fotosik.pl mozesz wrzucać 10 fotek na raz! :)[/I][/COLOR] -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Akadna replied to bonita's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10321075&postcount=9835"][COLOR=royalblue][I]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10321075&postcount=9835[/I][/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue][I]ta sesja... oplułam monitor :)[/I][/COLOR] -
[COLOR=royalblue][I]opowiadaj! mnie bardziej interesują wieści od fotek :)[/I][/COLOR]
-
Powiesili psa na drzewie ... bo piszczał - GW 20.06.2008
Akadna replied to lewkonia's topic in Okrucieństwo
Właśnie, nie, bo po co.... lepiej na skróty, tak najłatwiej, najszybcij.. biedny pies... bezbronne zwierzaki muszą cierpieć za głupotę ludzi... -
G Ł O D N E wychudzone szczeniaki az 9! - 6 w nowych domach, Inka [']
Akadna replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=royalblue][I]Jakie śliczne dziewuszki :([/I][/COLOR] -
[COLOR=royalblue][I]Kinia 3mam kciuki ;) my z cofaniem nie mielismy specjalnego problemu :hmmmm:[/I][/COLOR]
-
Loki-agilitowy pitbull i Laryks- po prostu border
Akadna replied to Magda.P's topic in Border Collie
[COLOR=royalblue][I]Jaki cudny Lokuś! :loveu: mniam aż mi ślinka pociekła :evil_lol: Zakochałam się! :)[/I][/COLOR]