[B]ver[/B], współczuję...
Psy to nprawdę niesamowite stworzenia, i taka jest prawda, że nie mamy prawa się z nimi porównywać. :no-no-no: One pod każdym względem są lepsze od nas. Tylko my potrafimy się tak nad innymi, słabszymi stworzeniami znęcać:shake: :-( Człowiek to okrutna bestia...