[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106763[/url]
Patrzcie jaka śliczna bieda :-( , w jej przypadku, schronisko za dobrze karmi , za mało ruchu ... i łapka za bardzo obciążona będzie:shake:
Wyniki morfologii , Odi tez ma dobre ( ufffff , ani śladu po anemii :loveu: ).
Teraz będzie k:oops::oops:pa badana