Maju, ja bym ją wydała do budy. Za mało jest domków, żeby szukać tylko takich z kanapą.
Jeżeli sunia zostałaby uwiązana do budy, odebralibyśmy psa, przecież w umowie adopcyjnej jest wyraźnie napisane, że przyśli właściciele nie mogą trzymać psa na łańcuchu.
Państwo przez telefon wydają się całkiem OK, ale niestety zraża mnie do nich fakt, że tak mało interesują się suńką... Jeżeli dziś się ze mną nie skontaktują, trzeba wziąć sunię do DT.
Maju, sunia nie jest nigdzie ogłaszana. Zaraz napiszę do cioci Paros w sprawie ogłoszeń i plakaciku oraz do cioci Isadory w sprawie bannerka.
Saba z dziś:
[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7208/dscf4740of4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1051/dscf4742xy0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/1826/dscf4746vo6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8808/dscf4752zh1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8876/dscf4754ev6.jpg[/IMG]