[quote name='Betbet']Wiecie, nie zdarzyło mi się chyba jeszcze zgodzić w kwestii spornej z modem, ale tutaj...zgadzam się. My,zalogowaniu użytkownicy to tylko częśc dogomaniackiej społęczności. wielu jest tych, którzy po prostu wertują wątki bez rejestracji. nie muszą pisać, wystarczy im poczytać. Jak czułybyście się wiedząc, że dzięki tym linkom ktoś znalazł na Allegro psa, którego kupi lub CO GORSZA podsunęłysmy komuś idealny pomysł zrobienia pseudohodowli? Bo pokazujemy też pewną bezsilność prawa i organizacji wobec tego...
Moja propozycja jest prosta. Każdy, kto znajdzie na Allegro coś niepokojącego, szuka czegoś do czego można się w aukcji przypiąć:stan zwierzęcia, nieodpowiednie zdjęcia pokazujące, że coś jest nie tak, hasło:zamienie. Cokolwiek. Wtedy we własnym zakresie pisze do Allegro powiadomienie o niewłaściwościach lub tylko zgłasza aukcję (bo tam nie trzeba pisać). Tutaj podaje nam lakoniczną in formację:pseudorasa, co było nie tak. Jeśli aukcja zniknie informuje nas o tym, jeśli nie zniknie, daje znać pozostałym, ale...na pw i tylko tym, którzy zgłoszą gotowość dalszej walki z wiatrakami.
Ja się zgłaszam. Jeśli nie macie kont na Allegro to załóżcie. Nic Was to nie kosztuje, a może bardzo pomóc. Jesli nie wiecie czego się przypiąć i jest już konieczność podania linka to róbmy to n pw w węższym,zaufanym gronie.
Taka jest moja propozycja.[/quote]
Jak dla mnie super to ujełeś, zgadzam się z powyższą wypowiedzią! Tego się trzymajmy!!