a może zmienić tytuł - biały owczarek- to też mama biszkoptowych szczeniaczków ale dla oka wygląda inaczej. ja mam w domu taką amerykańsko-kanadyjską trzyletnią pannę(po sterylce oczywiście), zaglądam często na dogo ale ten wątek trafił do mnie przez forum białych owczarków. robi się moda na białasy - wybierzcie dobrze, żeby trafiła do rozmnżacza.
a najbardziej to mi szkoda, że nie trafi do mnie...