-
Posts
907 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina.
-
I dobrze, ze sobie poszłam wtedy, bo prądu zaraz nie było :roll: Gass :crazyeye:, Ty masz chyba gdzieś niedaleko nas działkę? U nas aż takich zniszczeń nie było dzięki Bogu. Przejdzmy do przyjemniejszych rzeczy :loveu::loveu: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9316/karwiaumiechwu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4014/karwia127zrc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9191/karwia118zum2.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/542/karwia125zwa3.jpg[/IMG] morze nam zabrało piłkę i nie chciało wypluc :-( [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/9817/karwia410zge5.jpg[/IMG]
-
Dzięki Owieczko :loveu: Eria, obiecuje przywiesc duuużo fot ! A obroża ma już pare miesięcy :diabloti: Spadam, bo u nas buuuuurza.... :shake:
-
Eria, fotki są skrajnie zajebi.ste !! :crazyeye: Aż nie wiem którą zacytowac ! Twoje fotki w ruchu to poezja :loveu: Za każdym razem jak widzę Gutka zastanawiam się jak to się stało, ze taki piękny,wzorcowy jamnik wylądował w schronisku :shake:
-
[quote name='gassira']uśmiechnięta mordka w szelkach:razz:Gass niestety nienawidzi,a takie fajne niektóre są:razz:ale dla mojego budżetu to może i lepiej:evil_lol:[/quote] Milka też chyba woli obroże, ale jak idziemy gdzieś dalej to wolę prowadzic ją w szelkach - mam większą kontrolę i w ogóle :razz: [quote name='eria']dobrze że nic Ci się nie stało po tym upadku :roll: a takie szelki to pewnie długo schną :lol: ja to nigdy nie chciałam do moich psów,bo by były wiecznie uświnione ,ubłocone i mokre, obrożę to jednak łatwiej zachować w porządku:lol:[/quote] Klacz, na której jechałam stanęła dęba i spadłam na prawą stronę, trochę się poobcierałam i stłukłam nadgarstek, ale pobolał i przestał :p te lupinowe szelki mają tylko jedną warstwę taśmy i ogólnie w miare szybko schnią, a uświnione owszem są :lol: [quote name='Dzaga'][I]szczekanie za kijkiem?[/I] [I]skąd my to znamy.[/I] [/quote] Szkoda, ze kijek słuchac nie chce :cool1: [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5603/023zks0.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5220/030zgv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9404/028zcg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6849/045yr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2316/zzmr4.jpg[/IMG] I wracam do pakowania - jutro wyjeżdzamy nad morze :lol:
-
Milkę najbardziej rozdrażnia to : [URL]http://i37.tinypic.com/16704tj.jpg[/URL] czyli jak inny pies ciągnie ją za fafla :cool1:
-
[URL]http://i34.tinypic.com/5ebyp0.jpg[/URL] Świetnie wyszło ! Tylko wydrukowac i w ramki :loveu:
-
Uwielbiam to foxiowe szaleństwo w oczach :loveu:
-
Bo Milce niewiele do szczęścia potrzeba - spacer, piłka, ja i od razu się smile :loveu: Nie zaglądałyśmy długo, bo jakoś czasu i ochoty nie ma, w końcu wakacje przecież są :p Trochę się działo, byłam 2 tyg. na mazurach, na Litwie, zaliczyłam pierwszy poważniejszy spadek z konia... :razz: [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/8361/psy010zwa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/8040/psy021zht7.jpg[/IMG] poszczekam na kijek może sam przypłynie... [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/824/psy019zsh5.jpg[/IMG]
-
[URL]http://i34.tinypic.com/2yjq7a8.jpg[/URL] Aż się chce poleniuchowac razem z nim :loveu:
-
Eria :mdleje: motylkowe:mdleje:makra :mdleje:są cudowne ! :mdleje:
-
Uwielbiam morze :loveu: A czarny sznup idealnie pasuje do plaży i fal ! Stwierdziłam to już dawno oglądając fotki Nesa, a teraz przy Gass się tylko utwierdziłam w tym przekonaniu :loveu: Suuuper !
-
Witamy wszystkich :loveu: [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6755/psy027ns0.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/27/psy018zwa0.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8439/psy017zfa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/3646/psy024zny6.jpg[/IMG] [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/8454/psy021zwa7.jpg[/IMG]
-
Skoro futra na spacer czekają to i ja pomogę :lol:
-
[quote name='PATIszon']Lomatko! Tozto twardziel dla maliniakow, on-ow i innych ast-ow, a nie dla delikatesa typu pudel!.[/quote] Mój delikates typu buldożek oddałby życie za tą piłkę :diabloti:
-
[URL]http://img172.imageshack.us/img172/8215/skojec004fw4.jpg[/URL] wiq, gdzie kupiłaś ten aport ? Chcę zakupic takowy, tylko ciut mniejszy :lol:
-
Aniu, doszedł przelew - dzisiaj wysłałam paczkę :p
-
[quote name='wiq']ale się fajnie moczy:D a one nie wyglądają na taką wodolubną rasę ;)[/quote] Milka to ewenement :cool1: A tak na serio to chyba zależy od psa, moja poprzednia buldożka też raczej lubiła wodę.
-
Sport i inne aktywne formy spędzania wolnego czasu z buldożkiem
Paulina. replied to Basia&Safi's topic in Buldog francuski
[quote name='BURBON']Chciałbym w tym miejscu poruszyć kwestie aktywności fizycznej naszych pupili. Na przykład: - jakie macie doświadczenia z wytrzymałością na spacerach swoich Bulw? -Jak znoszą pogodę i jaki ma ona wpływ na ich samopoczucie? -Rodzaj preferowanych zabaw i zabawy rozwijające psychikę pieska. - kontakty z wodą, dużą przestrzenią, lasem czy tłumem ludzi oraz transport. Wymieńmy się swoimi doświadczeniami w tej kwestii.[/quote] -Moją Milkę podobnie chyba jak Klarę trudno zmęczyc. Ona sama umiaru nie ma i najchętniej by szalała cały dzień, zapominając o jedzeniu i o tym, ze jest bulwą, a nie owczarkiem. - Pogoda w zasadzie Milce jest obojętna - na spacer jest chętna praktycznie zawsze. Upały znosi jak na BF bardzo dobrze, ale na spacery wychodzimy zazwyczaj wieczorem. -Uwielbia "aportowac", dla ukochanej piłki na sznurku zrobiłaby wszystko. Ćwiczymy też takie podstawowe komendy, wychodzi całkiem nieźle, ale nie za długo, bo Milka łatwo się rozprasza. Próbowałyśmy jazdy na rowerze, krótka przejażdzka, umiarkowanym tempem - suczy się bardzo podobała. - W wodzie też raczej woli brodzic, chlapac się na brzegu, zazwyczaj musi miec grunt pod nogami - chociaż ostatnio coraz bardziej lubi pływanie. Na dużej przestrzeni zazwyczaj biega, szcztem marzeń są ptaki, które można poganiac. W tłumie ludzi zachowuje się normalnie, ale dużo bardziej woli pustą przestrzeń. Wodna Milka :lol: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/131/psy087zcu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3504/psy079zru0.jpg[/IMG] -
Niestety nie wiem, jak sie nazywa. Kobieta z którą rozmawiałam, chyba nie jest wlaścicielką, tylko ma sucz na przechowaniu, bo jak się zapytałam czy to FCR to odpowiedziała "Tak, tylko ja nigdy nie wiem jak to sie wymawia" :cool1: [URL]http://img143.imageshack.us/img143/5566/s100708015xd8.jpg[/URL] Z lewej Ada, z prawej Mona? :cool3:
-
Jak kiedyś będe miała warunki to sobie sprawie taką świnkę :grins: Moje wodne słoneczko :loveu: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/528/psy074zkw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4236/psy085zos9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3504/psy079zru0.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8624/psy068zwy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/131/psy087zcu6.jpg[/IMG]
-
Do bloku naprzeciwko nas przyjechała w odwiedziny flatka :razz: Spotkałyśmy ją na spacerze, suki się wąchały i akurat jak babka opowiadała jaka to ta sunia grzeczna i ułożona, Milka na nią warknęła :roll: A już miałam mówic, ze moja buldożyca też miła i ułożona ([SIZE=1]jak śpi...) :diabloti::diabloti:[/SIZE]
-
[quote name='eria']jak papier mocny i kilka warstw to powinno wystarczyć :lol: jeszcze kasy nie wpłaciłam-ni ma kiedy :shake: dam Ci znać jak to zrobię:lol:[/quote] No ja zataszczyłam dzisiaj dooope do banku i faktycznie ;) A klatka już zapakowana, jednak w pudełku, żeby poczta wątów nie miała :roll: Foty :loveu::loveu:
-
Eria, jak myślisz trzeba tą klatkę pakowac w dodatkowe pudełko czy wystarczy tylko owinąc papierem ?
-
Byłam i nacieszyłam oko przed snem :loveu:
-
W zasadzie to wstałam koło 6, zjadłam, wypiłam herbate, poczytałam książkę do 7 i poszłam spac dalej :evil_lol: