Jump to content
Dogomania

Magdalenkl

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalenkl

  1. Oj coś Ciocia Ewa nas nie slucha :-x:-x:-x .... musze chyba sama jechac zrobic sobie fotki :mad::mad:
  2. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]litości chcesz mnie zagonic w tym upale do zdjęc :evil_lol: ?[/COLOR][/B][/quote] :-x:-x:-x:-x:-xJuż mi stad .... robic fotki armusiowi
  3. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb67f06c4cec4292.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/391/cb67f06c4cec4292.jpg[/IMG][/URL][/quote] No tak :mad: ona wysiadla i mnie trzyma w niecierpliwosci :angryy::angryy:
  4. :multi::multi::multi::multi: na gore
  5. [quote name='ewatr']beda zdjecia moze wieczorkiem ;)[/quote] Czekamy :mad::mad:
  6. zła ciocia wpada wieczorem i budzi brygade i .......... na pierwsza strone :mad::mad: marsz raz ... dwa .... lewa .... :mad:
  7. zgadzam sie tu fani sie juz nie pokoja :mad::mad::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  8. hop idziemy :mad:
  9. zgadzam sie z ewa cudo :loveu::loveu: za domek :thumbs::thumbs::thumbs:
  10. ja sie melduje cudownego masz psa :razz::razz:i prosze o wiecej foto :mad:
  11. no widze ze twoja pancia sie spisala trzeba dac jej jakis smakolyk :p no jeszcze tych fot jeszcze :mad:
  12. up:mad:i tam siedziec:angryy:
  13. Foty :angryy::angryy: chyba musze wziasc sprawe w swoje rece :mad:
  14. tak sliczny ale wiecej co to ma znaczyc:angryy::angryy::angryy::mad:
  15. czemu nie jestesmy na 1 stronie :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  16. zgadzam sie mało mało :mad::mad::mad::mad::angryy::angryy:
  17. no tak zapomnialam wiec gon :razz:tylko uwazaj nie po kamieniach mnie targaj :mad:
  18. idziemy na spacerek:painting::painting:
×
×
  • Create New...