[quote name='Dalmatynkaa']Dla nas 7:30, nawet 9 to troche za wcześnie. Jak chciałabym wyjeżdżać z domu to musiałabym wstawać o 5:30 bo u nas dojazd z Sokołowa autobusem jest dosyć kiepski. Teraz jesteśmy w zasadzie chętni na wszystkie spacerki, ale raczej takie wieczorne :eviltong:
Ps. zapisuje się ktoś z was na agility? Podobno pancia z Roską chciała skakać :eviltong:[/quote]
z Sokołowa a ja ze Stobiernej :PP