[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86626"][IMG]http://images33.fotosik.pl/337/d7160a4626e37906.png[/IMG][/URL]
Banerek Marsa :) zrobiła go Ola164:multi:
mam nadzieję, ze dobrze go tu wstawiłam...
jak by coś nie grało to jest tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107456&page=41[/URL]
tak więc brać i wstawiać!
[quote name='brazowa1']Podziwiam wole zycia Marsa.Wydawalo sie,ze nie dozyje lata,a tu prosze-wraz ze słoncem nowe siły.[/quote]
Widocznie Marsik wierzy, ze ma jeszcze po co żyć i że coś dobrego go jeszcze spotka :)
No tak, trudny wybór...
Chociaż dobrze byłoby, żeby Mars chociaż pod koniec życia poznał co to własny dom. Te staruszki są najbiedniejsze mimo wszystko.