Jump to content
Dogomania

Dagusia1992

Members
  • Posts

    981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dagusia1992

  1. idee paa:*
  2. ojej Sysyunia [*] biedna długo nie pozyła:(
  3. hey:D jejka te fotki są ślcizne:D napatrzeć się nie mogę;]
  4. no postaram się ;] a wogóle ty jedziesz na jeden dzień czy na 2?
  5. no może nie widziałam ale nie chce mi sie ich szukać:P
  6. hehe wprosze sie do nich:P tylko nie wiem czy mi mama pozwoli
  7. Siemka;] co tam słychac?
  8. no ja tez mam taką nadzieje... chociaż wiesz ja mam rodzinke pod Warszwą hah:D może coś się uda wykombinować :D
  9. a nie chce mi sie;P zresztą tamte juz widziałam:D ja chce te naj naj nowsze:P
  10. [quote name='Daisunia']to kiedy beda jakieś nowe foteczki Fionki ?[/quote] ojj nie wiem :-( :evil_lol: coś tam jes z aparatem tej koleżanki i dupa no i postanowiłam zbierac na cyfórwkę xD :evil_lol: mam juz 30 zł :evil_lol: wow dużo:P
  11. no nie! 3 osoby i żadnej nie poznam :( no się chyba załamie
  12. ajć nie dobrze no ale my poczekamy;]
  13. dobra serio koniec juz tematu
  14. [quote name='Pinczerek-Jacky']Hej Dagus :* No bo to starocie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] nosz ty oszukujesz tu nas starymi fotami :mad: dawaj jakies nowe!:p
  15. no ci mówie totalna rozpacz ;( a tak bymsobie pojechała na tą wystawę się z Tobą i Mc spotkać :(
  16. Heyo:D co tam słychać?:]
  17. aaa to fajnie:D ja nie mam z kim jechać :(
  18. heyoo:D no foteczki :D śliiczne:* ale tą fotke z trio już widziałam oj oj;]
  19. [quote name='Gonitwa']Zawitała i będzie czasem zaglądać:)[/quote] a to się ciesze;] [quote name='Pinczerek-Jacky']Chyba 7-8 lipca :D I yorki i spaniete tybetanskie sa tego samego dnia !!:multi: :multi: :multi:[/quote] ahaaa;] nie wiem czy pojade... mama mi raczej nie pozwoli a twoi rodzice ci pozwalają?
  20. Pati co się dzieję? :placz: :placz: bo sie zaczynami martwić co się z Tobą dzieję :placz:
  21. [quote name='Gonitwa']Wagary?:cool3::cool3: A Orientowi dzisiaj jest tak gorąco, że aż mi go szkoda.... On w tym kołnierzu... :roll:[/quote] nie wagary nie :eviltong: źle sie czułam i poszłam w chate po prostu :evil_lol:
  22. och Iza to jak wiedziałaś to mogłaś powiedzieć :P heh tyle ze raczej nie wiedziałaś xD Kinguś miłych chwil spędzonych na działce;]
  23. nie prawda że nikogo zdania nie zmienisz przez internet ja właśnie poprzez czytanie takich tematów duzo się nauczyłam. A biorac psa z pseudohodowli bez rodowodu odbierasz dom jednemu psiakowi ze schroniska
  24. śliczne focie :D no myślę ze w krótkiej fryzurce będzie mu chociaż troszkę lepiej w taki upał
×
×
  • Create New...