[quote name='Daisunia']to kiedy beda jakieś nowe foteczki Fionki ?[/quote]
ojj nie wiem :-( :evil_lol: coś tam jes z aparatem tej koleżanki i dupa
no i postanowiłam zbierac na cyfórwkę xD :evil_lol: mam juz 30 zł :evil_lol: wow dużo:P
[quote name='Pinczerek-Jacky']Hej Dagus :*
No bo to starocie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
nosz ty oszukujesz tu nas starymi fotami :mad: dawaj jakies nowe!:p
[quote name='Gonitwa']Zawitała i będzie czasem zaglądać:)[/quote]
a to się ciesze;]
[quote name='Pinczerek-Jacky']Chyba 7-8 lipca :D
I yorki i spaniete tybetanskie sa tego samego dnia !!:multi: :multi: :multi:[/quote]
ahaaa;] nie wiem czy pojade... mama mi raczej nie pozwoli a twoi rodzice ci pozwalają?
[quote name='Gonitwa']Wagary?:cool3::cool3: A Orientowi dzisiaj jest tak gorąco, że aż mi go szkoda.... On w tym kołnierzu... :roll:[/quote]
nie wagary nie :eviltong: źle sie czułam i poszłam w chate po prostu :evil_lol:
nie prawda że nikogo zdania nie zmienisz przez internet ja właśnie poprzez czytanie takich tematów duzo się nauczyłam. A biorac psa z pseudohodowli bez rodowodu odbierasz dom jednemu psiakowi ze schroniska