Jump to content
Dogomania

Dagusia1992

Members
  • Posts

    981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dagusia1992

  1. oo gratuluje także :D
  2. heh ja mam pewnie jeszcze gorszy :evil_lol: dobra ide;D zaraz pójde się opalac;] pa;*
  3. Dzień Dobry;] sliczne focie xD a ja tu widze juz 100 stron:D gratulejszyn;]
  4. heh a ja może w przyszłym wcieleniu :D xP nie no moze uprosze jakoś mame żeby mi kupiła tą karte;]
  5. przysięgam xD nie rozdam;] a masz teraz kase na koncie?:D bo ja bez funduszy jestem xP
  6. heh xD to ja cie Szczypior:D to wysylaj PW;] a sms tez mogę pisać? :evil_lol:
  7. wow ale fajnie ja mam tylko te 2 :( no warte są uwagi:D ta 1 strasznie gruba ale duzo o psim umyśle itp.;] a ta druga też fajna:D są tam opsiane najpopularniejsze rasy psów pare chorób tych najczęstszych pierwsza pomoc i odpisują na listy czytelników;]
  8. ahaa;] nie no wiesz mi BIG cebuli możesz zaufać;D mogę nawet przysiąc ze nikomu nie dam twojego numeru:D
  9. no nie wszyscy idą ja mam "Zwierzaki mają głos, Poznaj sekretny język psów i kotów" ;] i "Mój pies- praktyczny poradnik właścicieli czworonogów" autorstwa John i Caroline Bower;]
  10. Kinga juz sobie zapisuje:D Nerul a czemu nie możesz?:D jak chcesz to możesz wysłać pw jak nie chcesz tak na pulpicie:P
  11. oo tak prosto z mostu xD dobra ja tez daje swoją :D 510699658
  12. Pa Dadii:* właśnie kto będzie mieć dynie? [U]xD[/U]
  13. ale wcina:D Fiona też lubi takie gnaty;]
  14. noo dobry pomysł xD Kinga ma chuba pietruszek o ile pamiętam :evil_lol:
  15. Gonitwa jak sie zwiesz ? :evil_lol: heh to taki wymóg zabawy xP ja jestem z Laskowic pod Bydgoszczą;D
  16. ja też mam crazy dzionek;] heh a ja Ci Agata podaje cebule hah :evil_lol:
  17. kto sie wymieni ze mną nr fonu? :evil_lol: ale odrazu mówie ze nie mam nic na koncie:evil_lol:
  18. ahaa xD ok :D
  19. ja właśnie po obiedzie;] Agata ja też chce cie poznac xD
  20. a ja dalej nie kapuje o co chodzi xP
  21. no właśnie zrób fotki xd
  22. [quote name='Nerul']Ej co wy na zabawe tutaj- jak kto sie nazywa :P?[/quote] ale co sie jak nazywa? nie kapuje :eviltong:
  23. ja byłam na obiedzie juz jestem xD wara mi tu na mnie mówic Dagmara zamiast np. Daga bo inaczej znowu wyjmę z kieszeni BIG cebule :evil_lol:
  24. łaaaa bójcie się mnie xD Kingus ja sie ciebie nie boję xP:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...