Jump to content
Dogomania

Dagusia1992

Members
  • Posts

    981
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dagusia1992

  1. niezłe xD lol
  2. heh;] psiak ma inną koncepcje:P
  3. a mi nikt nie wysłał no wiecie ;(
  4. na halter dla Fiony;] i na książki o psach które mi sie przydadzą na przyszłość xD
  5. ale ja nie chce w lipcu tylko teraz;]
  6. uważaj bo warzywka moga wtargnąć w każdej chwili xP
  7. a kiedy new focie? xP heh ja chce więcej xD
  8. ok wygłaskam ja od Ciebie;] a ty wymiziaj ode mnie Kore xD
  9. co to ma znaczyc? pietrucha i sałata przyłączam sie do Was :evil_lol:
  10. ja nie rozumiem co im da wyłaczenie naliczania postów w niektórych miejscach... bedą mieć z tego satysfakcje? nie rozumiem tego
  11. śliczne focie Ariska xD jakby moja mama się dowiedziała że chodze na wagary to by było po mnie xP
  12. o to fajnie;] rowe fajny jest xD xP
  13. i ja też;]
  14. no dawaj pośmiejemy się;] a ja zbieram ale na co innego xP aaa ja mam dzisiaj występ xP tańcze, śpiewam i gram teatralnie o bosh xP
  15. wszyscy mają kamerke masz i TY ale ja nie :evil_lol:
  16. haha niezły xD gdzieś go juz chyba widziałam;]
  17. nie mam kasy xD
  18. spryciarz z niego;]
  19. taa ale kamerki mi mama nie kupi xP
  20. właśnie dawaj Sałata;] a ja mam jutro występ! aaa xP
  21. taa najlepiej xP naciągnijcie mnie na koszta xP nie ej ja nie mam na to kasy :( w listopadzie dostane nowa kome to moze bede mieć kabelek xP
  22. no tak ale z tym aparatem cos nie tak jest i wkoncu ja juz nic nie wiem
  23. my czekamy ....
  24. tez bym chciała naprawde xP
×
×
  • Create New...