[quote name='Pimpek']HA,HA,HA !:evil_lol: Nie no zaraz mi gały na wierzch ze śmiechu wyjdą xD
[URL]http://i3.tinypic.com/81y9qtj.jpg[/URL]
Tigeros !:loveu:
[URL]http://i15.tinypic.com/6p6badt.jpg[/URL]
pfff..... :evil_lol: Mój dziadzio kupił taką miskę z jakiej je Lucky swoim kotom xD
[URL]http://i17.tinypic.com/6p6eh53.jpg[/URL]
Jacky :loveu:
[URL]http://i8.tinypic.com/8fmbf5z.jpg[/URL]
Łabędzie !:loveu:[/quote]
Hihi ja jej nie kupiłam :D
A w ogóle to wczoraj czytałam w jakiejś gazecie ze w Gdansku przywiązano jakiegoś psiaczka do drzewa w lesie mocnym kablem i ten piesek odgryzl sobie łapke zeby przezyc :-(
Wyszedl na szose gdzie znalezli go dobrzy ludzie i zawiezli do schroniska tam teraz czeka na domek :-(
[quote name='białeyorki']Jeśli wątpisz że po nich nie będę miała Pięknych Biewerów to jesteś w błędzie.Oczywiście że to są panienki dla Kacpra i Mackeya[/quote]
To będą kundle nie bierwiery :p
[quote name='nadzieja']Kochani jestem
Przepraszam za nieobecnosc , sami rozumiecie jakt to jest:) avi i ja WSPANIALE sie czujemy, dzis bylismy w parku, obserwowolismy kaczki ganialismy po psiej laczce:)[/quote]
No to świetnie :loveu:
[quote name='białeyorki']Oczywiście że bez papierów,a to że są ciemne to właśnie o to mi chodziło bo moje biewerki przeciez są jasne i troche ciemnej barwy trochę im się przyda.Nieprawdaż?[/quote]
Biedne psiaki.
[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale twój yorkuś ma super bluzę!!świetnie w niej wygląda :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest śliczny:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote]
Dziekujemy za komplementy :loveu::loveu:
[quote name='Justys95']Lucky! Jacky! Super! :loveu:[/quote]
A Tiger to co :diabloti:
[quote name='dadiii']nieno fajnie w tym ubranku wyglada!! :loveu:[/quote]
:cool3:
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ale śliczna!!!!!!![/COLOR][/quote]
;)
[quote name='Dzaga']Dawaj mi tu zaraz fotki Lucky'ego![/quote]
:diabloti:
[quote name='tigrunia']Piękne fotki :loveu: Ale z tą ręką brata to przesadziłaś - mogłaś ją wyciąć bo teraz się wszystkie "wolne" na niego rzucą :eviltong: Juz widzisz jak się podniecają :eviltong:[/quote]
Nastepnym razem tak zrobie:diabloti:
[quote name='Asiaczek']Ależ z tej Karin królewna...
[URL]http://i7.tinypic.com/72kowu9.jpg[/URL]
Pzdr.[/quote]
:loveu::loveu::loveu:
Witam wszystkich w niedziele :D
Jutro do szkoły:placz::placz::placz::placz:
Choć pod jednym względem sie ciesze :diabloti:
Zaraz zgram fotki :eviltong: