[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Lucky jak zwykle elegancko wygląda w kokardce , śliczny maluch:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT][/quote]
Dziekujemy :loveu::loveu::loveu:
[quote name='Dorkaa']Na pierwszej fotce Jackiego, przypomina mi taką figurkę jakie czasami są w sklepach :evil_lol:
PS. W tytule napisz [B]czyja[/B] galeria :evil_lol:[/quote]
Haha xD