Foty z dzisiejszego spaceru :)
[IMG]http://i19.tinypic.com/7xvvifr.jpg[/IMG]
[IMG]http://i11.tinypic.com/6oovvh0.jpg[/IMG]
[IMG]http://i4.tinypic.com/6s9hpqs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i15.tinypic.com/8eljald.jpg[/IMG]
[IMG]http://i15.tinypic.com/81znva8.jpg[/IMG]
[quote name='BlackSheWolf']hejo :*
ale fajne fotki :D
a Lucky rosnie i rosnie :D ałodki maluszek :)
ale i tak zostane wielbicielka tylko Jackiego :D :D :) i czekam na jego fotki :) właśnie a gdzie jego fotki ?? :( :( tylko Luckiego widze...
u Kleksia tez nowe
pozdrawiamy ;*[/quote]
Hej :*
No jak to nie ma strone albo 2 wstecz sa :diabloti:
[quote name='Jofka'][URL]http://i10.tinypic.com/8e7x4kl.jpg[/URL] przepiękne zdjęcie!!!![/quote]
Tez mi sie podoba !
[quote name='Karolajnaxx']nie wiem :evil_lol:[/quote]
Hah:evil_lol:
[quote name='Karolajnaxx']"a ten gumowy kurczak to pewnie jego" :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Haha:evil_lol::evil_lol:
Skąd wiedziała:evil_lol::diabloti:
[quote name='Karolajnaxx']Jakby chciał powiedzieć: No I CO? :evil_lol:
Słodziak :loveu::loveu::loveu: Jak zobaczyłam to zdjęcie to krzyczałam: AAA! MAMO! ZOBACZ! :evil_lol:[/quote]
Haha:evil_lol:
I co mama na fotke :evil_lol:?
[quote name='Asiaczek']Chyba Lucek i kombinezon...
pzdr.[/quote]
hehe :lol:
[quote name='Dorkaa']Ale macie pozicjon :) no i kombinezonek :) A Jacky też dostał :P ?[/quote]
No a jak :evil_lol::evil_lol:
To kombinezon Jacka ale on jest inny i nie umie w nim chodzic :evil_lol:
[quote name='dadiii']a ten maluch to piesek czy suczka i czy ma rodowod?? to tak z ciekawosci :D:D[/quote]
Toffik.
Nie ma. To jest ten o ktorym pisałam na "Zbieram na yorka":p
[quote name='edi,feti,gusia']Mały jaki mały ,ojej...a duzy jak uwaznie sie przyglada i obserwuje ze mały nic sobie nie robi i od razu do miski ...hahahha[/quote]
Hehe :evil_lol:
[quote name='Magda_Miki']Hej!
Przyszłam odwiedzić Szczęściarza i Jackiego:p
Wyrósł chłopak na młodego kawalera. Zmień mu tylko kolor gumki:eviltong: Babe będziesz z niego robiła.
Widzę, że macie gości?:razz: Śliczna kruszyna[/quote]
Witam panią Mod:eviltong:
To my z Luciem poszliśmy w gości:evil_lol:
[quote name='chester07']jakie boskie fotki :loveu: ładnie tak Jackiemu obroże Luckiego zakładać?:evil_lol:[/quote]
Dzieki :)
:diabloti: