[quote name='Dzaga']Szampańsko się Kinga-Pinczerkowa-Adminka-Forum-Animal bawiła :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Haha :D
[quote name='Asiaczek']Wiemy, wiemy... kuzyneczek...;)
Pzdr.[/quote]
[quote name='Dzaga']U mnie niekoniecznie :shake:[/quote]
[quote name='Dzaga']Nie tylko :roll:[/quote]
A ja nic nie wiem :diabloti:
[quote name='tigrunia']Witaj Kincia w Nowym Roku :multi:
No opowiadaj, opowiadaj bom ciekawa jak ześ siem bawiła :evil_lol:[/quote]
Witam :D
Aaa lepiej nie bede pisac co wyprawiałam:evil_lol::evil_lol:
Powiem tylko że trzewa nie doczekałam nawet do 12 xD