[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Kinguś :)[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Dawno nas nie było tu u was, obejżeliśmy wszystkie foteczki chłopaki są fantastyczni.:loveu::loveu:[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]A te Twoje wygibasy to wow jestem pod wrażeniem[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#000080]Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia:p[/COLOR][/I][/CENTER]
[/quote]
Witam :)
Dziekujemy bardzo :)
[quote name='Martunia']Hmm spróbuję może, kiedyś. :diabloti: Ale chyba prędzej bym sie zabija próbując to wykonać. :roll: :evil_lol:
Ja stania na głowie się na w-fie nauczyłam. :roll:[/quote]
Spróbuj spróbuj nie jest takie trudne :D:D
A my sie własnie nie uczylismy :roll: