[quote name='anmi0']nie chcący wysłałam niedokończony post
no to tak:
fotki piękne:loveu:
szczególnie te wielkie ucha i ostrzyżony Lucky
hah ja dalje myslę, nad fryzurką na lato:roll:[/quote]
Wkurza mnie brak edycji:angryy:
Obetnij:loveu:
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Fotki:multi:[/COLOR]
[COLOR=blue]Jaki nosio Jacka:loveu:[/COLOR]
[COLOR=blue]Oo i razem:loveu:[/COLOR]
[/quote]
:loveu:
[quote name='Martunia']O jakie uszyska Jackiego! :cool3: Śliczne. :loveu: Lepiej by było, jakbyś tu więcej fotek zamieszczała. :diabloti:
Co tam u Was? :)[/quote]
Jak mi sie zachce to wstawie :P
A w porządku :)
[quote name='Justys95']Ale trafiłam, foty :) Fajowskie xD[/quote]
Thx:)
[quote name='tigrunia']Cześć Kincia :multi:
Ajj dawno mnie nie było :oops:
Luckowi nawet do twarzy w nowej fryzurce :cool3: Ino mordke bym trochu ukróciła[/quote]
No czesc :D
Dzieki :)