Jump to content
Dogomania

Ewelina & Hera

Members
  • Posts

    919
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelina & Hera

  1. [quote name='Marysia_i_gończy']Dziękuję :loveu: ale A3 jeszcze nie mamy :) potrzeba TRZECH "łap" do A3, żeby przejść, a my, póki co, mamy dwie :) To dlatego :evil_lol: Dziękuję za miłe słowa :):):) [/quote] ahaa no to gratuluje dwóch łapek:lol:! ale jestem pewna ze będzie i trzecia więc to takie 'przed wczesne' gratulacje!:lol: ale myśle ze nawet jakbym ja zobaczyła to bym się nie zrazila, bo sama mam dwa wyzle glupki i jestem do takich wariatow przyzwyczajona :eviltong::evil_lol: Fotki śliczne, zwłaszcza ta na drzewie ;)
  2. [quote name='AniaP']Tak na szybcika, to np.: http://www.dogomania.pl/forum/8988558-post1558.html albo: Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro Dzięki! :)
  3. Wielkie gratulacje klasy A3 !!!:multi: Ja jestem w Unce zakochana choć nigdy jej na żywo nie widziałam, tylko oglądam na okrągło jej fotki na Twoim blogu :evil_lol:
  4. A ja photoshopa posiadam :eviltong: tylko nie moge cos tego w filtrach znaleś$ć, myslalam ze jakies dodatkowe narzedzie sie instaluje...;)
  5. Ja właśnie się zastanawiam gdzie lepiej... w sumie bliżej mam do opavy.. :cool3:
  6. Mam pytanie, czy ktoś jadący z Wrocławia mógłby mnie zabrać...?(oczywiście dołożyłabym się do paliwa:))
  7. [quote name='LeCoyotte']dzięki;) i mówisz że ma duzo szumów? MZ niewiele przy ISO 50.[/quote] hmmm na auto szumy były okropne, na 50 musze sprobowac, bo nie pamietam... a do photoshopa trzeba miec jakas dodatkowa wtyczke czy wystarczy wersja CS?;)
  8. [quote name='LeCoyotte']a jaki masz aparat? Do szumów to NeatImage, Noise Ninja, fotoszop itp.. [/quote] canon ixus 40 :cool3: śliczny kot :loveu:
  9. Makijaż genialny! :lol: Jakie polecacie programy do usuwania szumu..? Nawet jeżeli ustawiam minimalną czułość, to i tak większość moich fotek wygląda okropnie...
  10. [quote name='palma']Do robienia hopek polecam pastuchy i kije do mopów ... najtańsze pastuchy jakie znalazłam to 2,15 + Vat zł (z tym że odbiór osobisty w Szczecinie, Warszawie i Gdańsku, a jeśli wysyłką to + 17zł) a najtańsze kije do mopów to 1,99 zł A więc wychodzi ok. 7 zł/ stacjonatę ... taniej jeszcze mi się nie udało. :)[/quote] A mogłabym prosić o link do sklepu z pastuchami?bo w grene aktualnie nie ma i sa drozsze...;) (u mnie w sklepie kij od miotly po 1.10-1.20 najtansze:eviltong:)
  11. [quote name='bonsai_88']Padłam :evil_lol:... Wiem ,że to staaaary post, ale nie mogłam się powstrzymać :p No, przeczytałam cały temat :multi:. Postanowiłam zacząć z Birmą biegać :cool3:. Dlatego mam do was, profesjonalistów, pytanie... do biegu potrzebuję 3 rzeczy - pas, linka z amortyzatorem i szelki dla młodej... niestety w tym miesiącu stać mnie tylko na 2 rzeczy [w firmie, w której chcę kupić wszystko kosztuje ok 60-80 zł]... i teraz pytanie - co najlepiej kupić? Ponieważ Birma jeszcze nie zawsze wpada na pomysł z ciągnięciem [tzn. jak smycz się całkowicie napina to młoda zazwyczaj zwalnia], więc na początek chciałam kupić pas i linkę... Jednak nie wiem, czy nei lepiej byłoby jednak kupić np. pas i szelki? albo szelki i linkę? :roll:[/quote] Choć nie jestem profesjonalistą radziłabym najpierw kupić przede wszystkim szelki i nauczyć psa odrózniania - w obroży nie ciągne, a w szelkach moge... wiec jak na razie nie mozesz pozwolic sobie na caly komplet to kup linke i szelki i ucz psa ciagniecia ;)
  12. Nom, rośnie w oczach ;) [IMG]http://i33.tinypic.com/2vjvam0.jpg[/IMG] Kto tu znajdzie Czrnulke?:lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/ftevj7.jpg[/IMG]
  13. Mam pytanie - czy można startować tylko w jednym dniu zawodów..?
  14. [img]http://i36.tinypic.com/2ym64d5.jpg[/img] [IMG]http://i36.tinypic.com/2441bbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1f0ad.jpg[/IMG]
  15. Śliczne zdjęcia :) szczególnie dzięki za weimara :loveu:
  16. LUBIESZÓW Puchar Europy ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa [B]08.11.2008 - 09.11.2008[/B] [URL="javascript:window.open('http://www.mushing.pl/system/index.php/pl/contestant/license_select/79', 'okno', 'width=780,height=600,top=10,left=10,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes');void(0);"]Zgłoszenie do Pucharu Polski[/URL] • • [URL="javascript:window.open('http://www.mushing.pl/system/index.php/pl/noncontestant/register_to_tournament/79', 'okno', 'width=780,height=600,top=10,left=10,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes');void(0);"]Zgłoszenie do Ligi Zaprzęgowej[/URL] [URL="javascript:window.open('http://www.mushing.pl/system/index.php/pl/samoyedcontestant/register_to_tournament/79', 'okno', 'width=780,height=600,top=10,left=10,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes');void(0);"]Zgłoszenie do Pucharu Samoyeda[/URL] [U][B]SZCZEGÓŁY ZAWODÓW:[/B][/U] [B]nazwa:[/B] Puchar Europy ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa [B]miejsce zawodów[/B]: Lubieszów [B]termin[/B]: 08.11.2008 - 09.11.2008 [B]Puchar Polski Puchar Europy Liga zaprzęgowa[/B] [B]klub[/B]: Cze-Mi [B]nawierzchnia[/B]: Dryland [B]klasy[/B]: A, B0, B1, B2, C0, C1, C2, D0, D1, D2, BJM, BJK, CCM, CCK, CCJM, CCJK, CCJMM, CCJMK, CCMLM, CCMLK, PSDS, PSDM, CCSSK, CCSSM [B]osoba kontaktowa[/B]: Tomasz Radłowski [B]e-mail[/B]: [email][email protected][/email] [SIZE=1]z [url]www.mushing.pl[/url] [SIZE=2]Kto się wybiera ;)?Ja bikejoring..[/SIZE] [/SIZE]
  17. [SIZE=1]A do takiego rekreacyjnego biegania co jakiś czas, sprawdziłby się taki pas.. ? [URL]http://www.pupilion.pl/trixie-smycz-z-pasem-hands-free-do-joggingu-1275-nr3803.html[/URL] chodzi tylko o to zeby sie nie zerwal.. [/SIZE]
  18. Ja niestety nie dojechałam na wystaw, więc fotek nie będzie :-( Moge kogoś prosić o stawkę wyżłów niemieckich krótkowłosych..?;)
  19. Duży potwór :lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/el8a5i.jpg[/IMG]
  20. [quote name='yassue']:crazyeye: 2 miesiace to stanowczo za malo zeby ze szczeniakiem pokonywac slalom...[/quote] Spokojnie - metoda tunelowa, na razie prawie w ogóle się nie wygina ;) w baaardzo krotkich sesjach :) na razie mam cos nie tak z aparatem, wiec filmik wysle jutro-pojutrze :-)
  21. [quote name='Judit']Ewelina & Hera - jak byś miała chwilę czasu to zrobiłabyś zdjęcia gordonkom i jednej młodej czerwono-białej irlandce...? :oops: bo niestety ja nie jade... :([/quote] [quote name='asiol']Jeśli miałabyś aparat to bardzo prosiłabym o zdjęcia buldożków :)[/quote] Oki, postaram się coś porobić ;)
  22. Ja będę w niedziele, ale tylko jak widz ;)
  23. A jakiej firmy witaminy polecacie dla szczeniaka, a jakie dla psow aktywnych ;)?
  24. [quote name='LALUNA']Z tego co wiem, to mieszanek wyżłów używa się w zaprzęgach. [/quote] Są to greystery, wnk z domieszką krwi greyhounda, używa się je teraz w sprintach, sa bardzo szybkie... jestem ciekawa jak poradziłyby sobie w agility;)... Może jak mi sie uda nagrac, to wysle jutro-pojutrze filmik jak 2 mies wyzelek n pokonuje slalom ;)
×
×
  • Create New...