-
Posts
882 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Angelika8
-
...[wzięłam Agę na apa i zważyłam hm, to nie było takie proste nie ze względu na wagę, Wera jest cięższa, a dałam jej radę bez problemu]... Nie dźwigaj kobieto ;)
-
Buty to u nas rosną w ogródku,a dokładnie trzeba je wykopac, muszę dodac,że ogródek niezbyt równy,więc cała sztuka namierzyc świeże "zagrabienia" i kopac. Podchody nabierają ciemnych barw i zaczyna się horror, gdy osobnik płci żeńskiej wykopie but płci męskiej,a nijak ma się rozm.36 do 46:niewiem: w otworach po roślinach rosną kości. W ciekawy sposób znikają lody,a w ręku pozostaje goły wafelek (nienaruszony)...
-
[quote name='karina1002'] Ja się śmieję, że Pytia przyjechała do mnie na dożycie, a coś czuję, że ona przeżyje nas wszystkich :) Ale jestem pełna podziwu - wszystkie choroby jak u Pytii :p - to jakiś standard Koszaliński ? :crazyeye:[/quote] Szczera prawda,że i Granda przeżyje nas wszystkich:loveu:, wszystkie koszalińskie staruszki/staruchy:lol: stają na nogi (i suwalskie także:p), choc początki przerażają.
-
[quote name='koszalinianka']"Wyliczanie" jak to nazwałaś było konsekwencją kilku rozmów z Panem Jackiem w których to poruszany był właśnie temat ilości posiadanych przez niego psów , związanymi z tym kłopotami (choć to zbyt mocne słowo) i obawy przed reakcją sąsiadów ... ale chciałabym abyśmy zakończyli ten temat. U Antosia wszystko w porządku i to jest najważniesze w tym temacie. A jeśli ktoś chce podyskutować ze mną na inne tematy to zapraszam na PW.[/quote] To bardzo mnie cieszy szczęście Antosia.:p Na PW [U]rozmawiam[/U] ze znajomymi,a tu - na forum, po to ono jest.
-
[B]<[/B]koszalinianka>Jestem badzo zdziwiona taką reakcją Pana Jacka! Nie wiem o co chodzi ! Co chce uzyskać ? [B]Czy chce wraz z córką i żoną gromadzić psy bez ograniczeń[/B] [B]nie dając im szansy na znalezienie prawdziwego domu (sami mają już 4 psiaki w małum mieszkaniu w bloku ![/B])[/quote] A cóż to za wyliczanie komuś psów i metrażu?:shock: Tylko chwalic! Ja także mam 4 psy, czy coś jest ze mną nie tak, czy ja je gromadzę?:hmmmm: Myślałam,że im pomagam? Oby Antosiowi było dobrze...
-
Jazon - piękny owczarek kaukaski szuka domu. MA DOM !
Angelika8 replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Cudowna mordziula :loveu: -
Reportaż rzeczywiście rewelacyjny. Zaczęłam się lekko niepokoic widząc Dziewczyny wchodzące do wanny (wszystkie razem i w ubraniu:-o), no ale co kto lubi to jego;). Jednego mi brakuje...kindziukiem nam oczy mydlą,a ja się pytam gdzie grill :razz: Ale wyglądałyście cudownie i stado wspaniałe. Miło jest Was zobaczyc. Ps.Darma podobna do mojej Fridzi,a Lusia do mojej Maszy:p
-
Oczywiście nie spodziewam się dziś odpowiedzi ....:placz:[/quote] A ja się spodziewam, tzn. czekam i czekam , no chociaż na małą fotkę i co.... i 2.30 w nocy i nic:placz:
-
[quote name='swan']ale fajnie, się tak zbieracie razem, cieszę się że to już niedługo :multi: Swan, jesteś bardzo miła i gościnna,ale czy na pewno wiesz co robisz, bo jak One jednak zostaną (na zawsze:-o) i jeszcze jedno... ze strony koszalińskiego schronu ostatnio psy znikają,że niby adoptowane, a jak Kinga już je dla Ciebie pakuje :cool3: