Jump to content
Dogomania

Angelika8

Members
  • Posts

    882
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angelika8

  1. To świetnie, może bez pomocy policji damy radę
  2. Czy jest znana miejscowośc lub data zdarzenia (wypadku)?
  3. ...[wzięłam Agę na apa i zważyłam hm, to nie było takie proste nie ze względu na wagę, Wera jest cięższa, a dałam jej radę bez problemu]... Nie dźwigaj kobieto ;)
  4. Dodam,że czytam (lub oglądam) tylko w nocy:nerwy: Ps. Gosiu, zostaw sąsiadów :evil_lol:
  5. Nie mam najbliższych sąsiadów:evil_lol: (i nie miałam),a to pierwsze...oj tak:diabloti:
  6. Oby, bo wyciągając takiego buta zastanawiam się co będzie na końcu:razz:
  7. Buty to u nas rosną w ogródku,a dokładnie trzeba je wykopac, muszę dodac,że ogródek niezbyt równy,więc cała sztuka namierzyc świeże "zagrabienia" i kopac. Podchody nabierają ciemnych barw i zaczyna się horror, gdy osobnik płci żeńskiej wykopie but płci męskiej,a nijak ma się rozm.36 do 46:niewiem: w otworach po roślinach rosną kości. W ciekawy sposób znikają lody,a w ręku pozostaje goły wafelek (nienaruszony)...
  8. [quote name='karina1002'] Ja się śmieję, że Pytia przyjechała do mnie na dożycie, a coś czuję, że ona przeżyje nas wszystkich :) Ale jestem pełna podziwu - wszystkie choroby jak u Pytii :p - to jakiś standard Koszaliński ? :crazyeye:[/quote] Szczera prawda,że i Granda przeżyje nas wszystkich:loveu:, wszystkie koszalińskie staruszki/staruchy:lol: stają na nogi (i suwalskie także:p), choc początki przerażają.
  9. [quote name='koszalinianka']"Wyliczanie" jak to nazwałaś było konsekwencją kilku rozmów z Panem Jackiem w których to poruszany był właśnie temat ilości posiadanych przez niego psów , związanymi z tym kłopotami (choć to zbyt mocne słowo) i obawy przed reakcją sąsiadów ... ale chciałabym abyśmy zakończyli ten temat. U Antosia wszystko w porządku i to jest najważniesze w tym temacie. A jeśli ktoś chce podyskutować ze mną na inne tematy to zapraszam na PW.[/quote] To bardzo mnie cieszy szczęście Antosia.:p Na PW [U]rozmawiam[/U] ze znajomymi,a tu - na forum, po to ono jest.
  10. [B]<[/B]koszalinianka>Jestem badzo zdziwiona taką reakcją Pana Jacka! Nie wiem o co chodzi ! Co chce uzyskać ? [B]Czy chce wraz z córką i żoną gromadzić psy bez ograniczeń[/B] [B]nie dając im szansy na znalezienie prawdziwego domu (sami mają już 4 psiaki w małum mieszkaniu w bloku ![/B])[/quote] A cóż to za wyliczanie komuś psów i metrażu?:shock: Tylko chwalic! Ja także mam 4 psy, czy coś jest ze mną nie tak, czy ja je gromadzę?:hmmmm: Myślałam,że im pomagam? Oby Antosiowi było dobrze...
  11. :multi:Radośc wielka:multi: [LIST] [*][IMG]http://www.gify.org/bazagif/zolte_buzki/faccina103.gif[/IMG][/LIST]
  12. Reportaż rzeczywiście rewelacyjny. Zaczęłam się lekko niepokoic widząc Dziewczyny wchodzące do wanny (wszystkie razem i w ubraniu:-o), no ale co kto lubi to jego;). Jednego mi brakuje...kindziukiem nam oczy mydlą,a ja się pytam gdzie grill :razz: Ale wyglądałyście cudownie i stado wspaniałe. Miło jest Was zobaczyc. Ps.Darma podobna do mojej Fridzi,a Lusia do mojej Maszy:p
  13. Oczywiście nie spodziewam się dziś odpowiedzi ....:placz:[/quote] A ja się spodziewam, tzn. czekam i czekam , no chociaż na małą fotkę i co.... i 2.30 w nocy i nic:placz:
  14. Dojechały :p?
  15. [quote name='swan']ale fajnie, się tak zbieracie razem, cieszę się że to już niedługo :multi: Swan, jesteś bardzo miła i gościnna,ale czy na pewno wiesz co robisz, bo jak One jednak zostaną (na zawsze:-o) i jeszcze jedno... ze strony koszalińskiego schronu ostatnio psy znikają,że niby adoptowane, a jak Kinga już je dla Ciebie pakuje :cool3:
  16. [quote name='ulvhedinn']Meldujem siem!!! :multi:[/quote] Jak miło :loveu:
  17. [quote name='samoglow']Banda szalonych ciotek wskoczyla na plotek....a raczej na drabiny, bo remoncik mam w instytucie i czasu wolnego na cokolwiek, w tym poszperanie na dogo, niemal 0! :-([/quote] Współczuję serdecznie...remoncik to dobra sprawa, zwłaszcza gdy za oknem piękna pogoda:evil_lol:
  18. [quote name='samoglow']Udalo sie pokonac?[/quote] Udało się i mam nadzieję ,że nie wróci.:p
  19. [quote name='samoglow']Ja sej kursowalam we Wrocku dni 4! A jakiez to chorobsko zmoglo Angelike i Jej domus? :crazyeye:[/quote] Paskudneee:eek2:
×
×
  • Create New...