-
Posts
882 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Angelika8
-
[quote name='mar.gajko']No uszczęsliwiłam mojehgo brata tym zwierzęciem z jakieś 5 lat temu. Z wrodzoną nużycą, ciągle w leczeniu. No i kopała, kopie, i myśłę, że będzie kopać... Jak dobzre pamiętam ostatnio zdewastowała zagonek cukini, i jak matka się wyszkoliła? [B] Stwierdziła, że i tak to potem leży i nikt tego nie je..[/B].[/quote] Złota kobieta:p
-
[quote name='kinga']"Tulipanowa kobieta" wzięła ze schroniska Rexa - po czym zwróciła go z pretensjami, że w ogródku gryzie łopaty i wykopuje tulipany ... w lutym. - strasznie kochany pies, taki bardzo do ludzi :-([/quote] Właśnie!! Kinga, te Twoje to pełna kultura, podkopią się,wejdą, zrobią swoje i wyjdą ta samą drogą,a moja jedna (bo inne patrzą na jej poczynania jak na:stupid:) i bierze ogrodzenie ze sobą:-o
-
[quote name='mar.gajko']Co jest "tulipanowa kobieta"? w sensie kształtów? Koloru? Czy zapędów ogrodniczych?[/quote] W sensie zapędów ogrodniczych,ale psa,który wrócił do schronu,bo...wykopał tulipany. Ale musiałam miec minę na widok korony pokaźnego drzewa leżącej na chodniku,myślałam,że przespałam burzę czy coś gorszego (szkoda drzewka:-() Tak,więc Grandę bierzcie ludziska dojrzała,mądra,dystyngowana
-
Kinga, może to ja jestem stara na takie szaleństwo młodzieży, wiem jedno do schronu z tego powodu nie wróci ;) (i znów myślę o tulipanowej kobiecie:stupid:, złapałam się na tym,że myślę o tej zołzie często,zwłaszcza na działce i co gorsze zaczynam sama do siebie gadac:roll:). Dla mnie logiczne jest to,że pies wykopuje wszystko to co ja "zakopałam" i przynosi na dowód uznania:p. Sztuka teraz polega na tym,aby mu wytłumaczyc,że ja tego nie chcę:evil_lol:
-
[quote name='mar.gajko']Samoglow ja newry ma w strzepach - drobniutkich. Na domiar wszytskiego w aucie jadąc rano wdo pracy wywaliło zdaje się chłodnice. [B] Pada,[/B] ja w obcasach i tup, tup. OParasolki niet. Bo po cholerę mi parasolka. W sobote i niedzile Gryzio-przeżycia. Włosy mi zsiwiały:p Stan przedzawałowy.[/quote] Wszystko w najgorszym horrorze mogę sobie wyobrazic,ale....deszcz:crazyeye:
-
[quote name='kinga']:loveu::loveu::loveu: - uwielbiam takie psy :loveu: ... u kogoś :diabloti:[/quote] Nawiązując do pewnej "Pani" od tulipanów...ja pod drzwiami znalazłam: koronę drzewa, 18 paprotek,6 tui i wiele drobnicy,a także 24m siatki wraz z słupkami, która miała chronic rośliny,a na końcu uśmiechnięta morda "ogrodniczki" Kocham stare psy:placz: