Jump to content
Dogomania

Angelika8

Members
  • Posts

    882
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angelika8

  1. [quote name='samoglow']ktora to...ta wredota?[/quote] Masza (w Metamorfozach "wywalona" łapami do góry na zdjęciu z Fridą i z Fridzią na kanapie):p
  2. [quote name='samoglow']A jak inne zwierzaki zareagowaly na nia?[/quote] Muszą się lubic (chociaż tolerowac:evil_lol:).Zaakceptowała ją kotka (głowa gromady),więc inni także,choc myślę,że już machnęła łapą na kolejne zwierze .Cały czas atakuje ją najmniejsza, ale Ona taka jest, mała wredota
  3. [quote name='mar.gajko']Kajra sliczna, taka "bura suka". Śliczności; Ale chudziutka, trzeba nad tym popracować. Dawaj jej priobiotyki żeby flore bakteryjną wyrównać. Ale jak dłużej to daj antybiotyk. Bo one często po schronach mają przewlekłe nieżyty jelit. Śliczna.[/quote] Wreszcie... śliczna :p. Antybiotyk nie jest konieczny,ponieważ zdarza się rzadko,ale o dziwnym zabarwieniu (schroniskowym :roll:) i konsystencji. Smarujemy oczy maścią z antybiotykiem.W pierwszy dzień dała nam popalic (drzwi do wymiany:razz:), ale bardzo szybko się uczy i jest kochana
  4. [SIZE=1]jest nieco koscisty :shake: daj mu co zjesc, a nie tylko pilke![/SIZE][/quote] Zdjęcia z pierwszego dnia u nas i jeszcze nie nabrała ciałka:eviltong:, a jedzonko ma dzielone,bo robi sruje:roll:.Nie była na stronie schronu
  5. [quote name='samoglow']Zdjecia! zdjecia! A dlaczego to nowe dzieciatko to nie Granda????:placz:[/quote] Z dłuuuuugiej listy suk i dłuuuugim myśleniu nic nie wyszło,więc jest ta dziewczyna,która tego dnia w schronie była najbardziej wylękniona i gnębiona przez towarzyszy niedoli
  6. [quote name='mar.gajko']Czy trzymanie kciuków, cos zwiastuje...[/quote] Nic nie wiem:shake: .Nam 5 dni temu powiększyła się rodzina o schroniskową sunię,więc u mnie nadziei brak
  7. Granda po firanach nie skacze,bo to koszalińska suka,a wszystkie nasze są super, kulturę wrodzoną mają,a jeżeli nie to się szybko uczą :p. Granduniu trzymam za Ciebie kciuki.
  8. [quote name='samoglow']Ciekawe co na to firanka? Oberwala sie?:razz::evil_lol:[/quote] Nieee,przecież ja leciuchna jak piórko :eviltong:
  9. [quote name='samoglow']No bo skacza po firankach, a wampiry tego nie robia :eviltong:[/quote] Oj robią,robią, gdybyś mnie widziała wiszącą na firance....:cool3:
  10. [quote name='lupe']Nocą Grandy nikt nie kocha....:( ?[/quote] Ale rankiem,skoro świt, kocha:loveu:
  11. I tak przez te parę dni całą stronę zapisze:evil_lol:
  12. [quote name='supergoga']Piekna jest ta Granda ciotko Kingo. Ale to Ci nie pomoże - że aż tutaj się przypominac muszę :mad: oberwiesz. Żeby aktualności musiały mi meilem inne osobuy przysyłac pisząc, że mam na allegro psy których już nie ma i mam usunąć.] A te inne osoby to kto :oops:? Hop Granduniu, leniuszku:loveu:
  13. Dzik[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/651.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/659.gif[/IMG][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/651.gif[/IMG]! Odyniec (a może maciora :evil_lol:). Co się w tym Krakowie dzieje??? Ale Saba cudowna!!!
  14. [quote name='kinga'][B]Angelika![/B] buda dotarła? i czeka na wypełnienie od środka? ps: wyjaśniam zawczasu: NIE Grandą - Granda nadal szuka domu... ;)[/quote] Wypełniona, oj wypełniona...pełna temperamentu[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify36/002.gif[/IMG]
  15. [quote name='kinga']o rany :crazyeye: a u mnie NIC, zupełnie NIC nie mruga ani nie kłapie :placz: ( mam popsuty komputer? wywalić? :niewiem:)[/quote] Nie mruga:eek2:,nie kłapie :eek2:.Boniu,baterie siadły
  16. [quote name='mar.gajko']Nawet nei mów:shake: Jak to Ona, to dłuuuuuuuuuugo domu nie znajdzie:-([/quote] duracell w sobie i tak bez przerwy mruga
  17. Antoś czeka [LIST] [*][IMG]http://www.gify.org/bazagif/psy/cane138.gif[/IMG][/LIST]
  18. Szukaj Granda, szukaj...[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify33/021.gif[/IMG]
  19. [quote name='samoglow']Wybacz, Angeliko, ale nie mozemy Grandy traktowac jak kary :shake: Kary? Granda ją "ukulturalni" :eviltong:
  20. I uciekły [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify34/039.gif[/IMG], idę na bazarek obroże kupic. Pa Granduniu
  21. [quote name='mar.gajko']Angela bardzo grzeczna i kulturalna osoba. Należy się jej Granda jak psu kość. Jestem za.[/quote] Ja myślę,że właśnie tej co nie przeprasza Grandę trzeba ofiarowac;), ale dziękuję za hojnośc
×
×
  • Create New...