[quote name='mar.gajko']Kajra sliczna, taka "bura suka".
Śliczności;
Ale chudziutka, trzeba nad tym popracować.
Dawaj jej priobiotyki żeby flore bakteryjną wyrównać.
Ale jak dłużej to daj antybiotyk.
Bo one często po schronach mają przewlekłe nieżyty jelit.
Śliczna.[/quote]
Wreszcie... śliczna :p.
Antybiotyk nie jest konieczny,ponieważ zdarza się rzadko,ale o dziwnym zabarwieniu (schroniskowym :roll:) i konsystencji. Smarujemy oczy maścią z antybiotykiem.W pierwszy dzień dała nam popalic (drzwi do wymiany:razz:), ale bardzo szybko się uczy i jest kochana