oj to nie dobrze jak zaczyna boleć. leki przeciw bólowe niepomagają? A brzunio wielki z guzami :-( Kasiu mam nadzieję, że będziecie wiedzili, kiedy podjąć decyzję.
sprawą adopcji w Niemczech zajmuje się Ilona z wątku psów ze Starogardu Gdańskiego
http://www.dogomania.pl/threads/185403-Starogardzkie-zwierzaki-prosimy-o-ka%C5%BCd%C4%85-pomoc-i-og%C5%82oszenia-Schronisko-Starogard-Gd
odwiedziny w Starogardzie i psiaki na spacerze
Tumiś i jego koleżanka
Pogoda dopisała było upiornie gorąco
[video=youtube;MlTFyLneRTw]http://www.youtube.com/watch?v=MlTFyLneRTw[/video]
Ilonko przekonałaś mnie spotkamy się w następną sobotę w Starogardzie. Niestety innej opcji już nie ma to tak na marginesie gdyby zaszły nieoczekiwane zmiany :-)
no kochani, to psiaki nic tylko smakołyki jedzą, w głowach i dooopkach im się poprzewraca ;-) w górę geriatryczny team :-)
Proszę o potwierdzenie mojej wpłaty dla chłopaka. Wysłane 27.07.11