Jump to content
Dogomania

Secia

Members
  • Posts

    4309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Secia

  1. no i znowu skucha :-( a tak się cieszyłam, że zobaczę chłopaka in action.....
  2. no koleżanki super pomysł :-) Lumix będzie film z Czarosławem ????
  3. no i nikt nie napisał, że Bajut już dawno w DS :-)
  4. dobre, ja mogę zadzwonić na 000 tutaj taki obyczaj ;-)
  5. ja niestety też tego nie pojmuję ale to nagminne nie tylko w psiarskim biznesie :-(
  6. podczytuję sobie Roziowy wątek i cieszę się, że sunia wyszła z udaru. Moja Secia miała wylew na moich oczach w styczniu 2010 i wyszła z tego całkowicie. Niestety po tygodniu miała drugi w nocy. Ten ją pokręcił i trochę sponiewierał. Chodziła podwieszona na ręczniku bo część ogonkowa trochę słabiutka była. Siku i pozostałe sprawy pod kontrolą. Chodziłyśmy tak sobie jeszcze 5 miesięcy, na ręczniczku, powoli coraz blizej domku, aż trzeba było podjąć decyzję bo mocznica zrobiła swoje...... Roziu trzymaj się dzielnie :-) jeszcze nie czas.
  7. O nie wiedziałam, że takie mocne postanienie miała Biafra w sprawie Maczki. Co by tu zrobić, aby ośmielić obie sunie?
  8. Lumix FB pytaj Amnezji. Pozwoliłam sobie poczęstować się gustownym banerkiem. Czyja to robota?
  9. Guciu serdeczności z drugiej strony gglobu. Chłopaku walcz i z klatą do przodu świat zdobywaj :-)
  10. Koruniu , piękna panienko. Wyładniałaś :-)
  11. Teresko absolutnie fantastycznie, cudownie i kosmicznie pięknie ściskam i kłaniam się, dziękując za ogromne poświęcenie dla psiaków :-)
  12. o matko co się dzieje z tymi psiakami, że uciekają co gorsza ludzie im na to pozwalają i niezabezpieczają należycie. Ludzie mają wibrujacą galaretę zamiast myślącego mózgu. Nigdy nie słuchają dobrych rad, tylko się mądrzą bo u nas w narodzie wszyscy znają się na wszystkim i wszyscy mają profesury ze wszystkiego
  13. Martka cudownie :-) trzymam kciuki :-)
  14. [FONT=Courier New]hip hip hura hip hip hura dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/FONT]
  15. [quote name='inga.mm']niewiarygodna zmiana!!!!!! Teresa - dokonałaś cudu! Jeszcze jeśli Gucio zacznie chodzić, to sama ogłoszę Twoją beatyfikację[/QUOTE] Kłaniam się pięknie i przyłaczam się do nadania aureoli :-)
  16. Delfy ale ja nie umiem takich ślicznych rzeczy robić jak Ty w tym albumie. Bardzo mi się podoba jego forma ale poza pisaniem, wklejaniem fotek i filmów to niewiele więcej potrafie :-(
  17. ciotka Lumix masz w Awatarku tylko plakaciki bez podlinkowania czli prowadzą do nikąd :-(
  18. cieszę się bardzo i proszę o info w poście rozliczeniowym :-)
  19. Małgoś cieszę się, że przyszła kaska z bazarku 108,00 Mam niestety przykre doświadczenie z wpłatami, więc proszę o umieszczenie w pierwszym poście rozliczeniowym informacji. Sunia jest bosko piękna :-) pozdrawiam z wiosennego Melbourne i dla wszystkich opiekujących się psami z dworca filmik z pawiem, którego spotkałam w skansenie 2 tygodnie temu [video=youtube;Kez-DT1i7Yk]http://www.youtube.com/watch?v=Kez-DT1i7Yk[/video]
  20. Ocelot przesłałam 108,00 z bazarku. Przelew powinien już być bo z mbanku do mbanku. Prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212126-English-books-for-fun-and-hard-work-zakończony-i-rozliczony-do-likwidacji"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2121...-do-likwidacji[/COLOR][/URL] i tutaj jak już kaska wpłynie. dziękuje i pozdrawiam
  21. kobitki jestem tylko weekend był w Melbourne. Nie wiem jak u was :-) Ale ja sobie wyjechałam poza miasto w góry i widziałam śnieg :-0 australijski hi hi hi hi
  22. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  23. hip hip hura :-) Martko powtarzam to kolejny raz, fajnie, że wyciagasz te struszki i dostają szansę :-) Neleży im się :-) ps. proszę o zmianę statusu psiaków na FB na zbiorowym wątku staruszków konińskich. Kto go prowadzi? Dawno nie było tam aktualizacji. Np. o Paulince za TM. A to filmik z pawiem w roli głownej, dla wszystkich, którzy trzymali kciuki za suńkę. osobiście spotkałam Pana Pawia i dokonała prezentacji :-) [video=youtube;Kez-DT1i7Yk]http://www.youtube.com/watch?v=Kez-DT1i7Yk[/video]
  24. [quote name='ZZPON']Gucio, to wielki szczęściarz, a Pani Tereska anioł.[/QUOTE] Tutaj nikt w to niewątpi :-) moc energii przesyłam dla Tereski i jej podopiecznych.
  25. Martka jaką przyjaciókę? któryś z piesków mieszkających u Kasi znalazł domek?
×
×
  • Create New...