[quote name='elaja']Od kilku dni w Czernej koło Krzeszowic błąka się ciemnoszara , niebieskooka suka husky . Chyba młoda , dość wychudzona . Na razie trzyma się miejsca gdzie jest dokarmiana . Bardzo przyjazna i łagodna . Nieagresywna do psów - nie reagowała na moją rudą piranię , niespecjalnie miło nastawioną . Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia .Może ktoś pomóc ? Jeśli zostanie tam gdzie jest to czeka ja los wiejskiej suki , włóczacej się samopas i rodzącej co cieczkę szczeniaki , chociaż najprawdopodobniej trafi do racławickiego schronu .[/QUOTE]
Jak znalazłam psa huski zadzwoniłam do Fundacji Sfora Husky [url]http://sforahusky.pl/fundacja.html[/url] i chcieli pomóc. Znalazł się właściciel, pomoc nie była potrzebna ale zareagowali pozytywnie i pies miał iść do ich dt.