Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/bf961b481af7f2f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/183/2651c1bcb3bb1c93.jpg[/IMG][/URL] Na początku nudnawe ale chodziło mi o moment kiedy sam burczał myszką jakos po pierwszej minucie filmiku... [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=BOU8F8fmilU[/URL]
  2. Sikurka:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/184/666bfa06b7eb1e7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/184/1bcb7679177de149.jpg[/IMG][/URL] i Deli... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/942b702cd07b63c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/184/9a6bb540e03e4d25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/183/74352ab1ba70f329.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ja się nie zgadzam ,chceę wiosnę z powrotem ,precz ze śniegiem,paszoł wooooon!!!!:angryy::angryy::angryy::mad::mad:
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/183/f341eb7b2cacbede.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/fb4ab17481135160.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/184/9192068a12ff381f.jpg[/IMG][/URL] reszta dom wgrania, jeszcze nie mogę iśc spac bo się filmik długi wgrywa, no chyba ,że zostawię komp na noc nie wyłączony:roll:
  5. [quote name='Bzikowa']To tak jak u mnie niestety :roll: Bleee śnieg :roll: Delikowa głupawka super, fajnie, ze to wszystko kręcisz , potem będziesz miała ekstra pamiątki, ja z Bzowego szczenięctwa nie mam prawie nic... :roll: Tereny rzeczywiscie ładne, zgadzam się - nie sprzedawaj. Zawsze dobrze jest mieć kawał ziemi ;)[/quote] To jak ja z Sikrowego ,Vic ma trochę ale ona :shake::shake: To jeszcze filmik jak Deli zabija kocią myszkę :evil_lol: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=2nFz6y9gEuI[/url] Kilka portretów Victorexa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/db85638b30dfd92f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/192c8d7b73771d8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/183/029624c82c1835d3.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/184/10099302b4bc1a4a.jpg[/IMG][/URL] Deli i kość bum,bum;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/56db554c467832d5.jpg[/IMG][/URL]
  6. A u nas z 5 cm śniegu:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: i ziumb jak cholera :angryy::angryy::angryy:
  7. Właśnie dlatego nie chcę tego sprzedawać,nawet jak dom się posypie ziemia zostanie nawet pod namiot można jechać;-) A ja dziś poszlałam oczywiście w domu ,bo na takim zimnie nie będę cykac i pofilmikowałam też,zaraz wrzucam na fotosik i youtube.
  8. Jaka duża dorodna panna,słabo widać twarz ale widzi mi sie podobna do mamy, jeszcze raz gratulacje dla rodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Super foty Łaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: Że ja nie mam lustrzanki :placz::placz::placz: Wim,wim trza sie cieszyć z tego co jest i podziwiać fotki innych:lol:
  10. Dopiero,smaku na robiłaś i jutro:placz::placz: No nic pokornie poczekam.
  11. No a zdjęc nadal niet :-(
  12. [quote name='Od-Nowa']rabarbar...;)[/quote] Tak:multi: skąd wiedziałaś?
  13. Super wieści! Wszystko było ok pod czujnym okiem wujaszka;-) A ja czekam na foty zoologiczne u Ciebie Poświatko:-D
  14. Bo i nim jest ,ale to by było za łatwe.Chodzi mi o to brązowo-rude w środku zdjęcia.
  15. [url]http://pl.youtube.com/watch?v=5zYsB0ESct0[/url]
  16. Vic wsuwa całą miche suchego nutry , a mały nie jest na żaden pasztet no:mad: Po za tym na jakie święta jest już po świętach:evil_lol:
  17. A mi najbardziej podpasowały sasanki,cudne puchatki ale bez też lubie ale nic nie przebije zapachu jaśminowca:loveu:
  18. [quote name='bety']Hej! A co się dzieje??????? :cool3::cool3::cool3: Fajna zima co nie - tylko czemu tak późno :angryy: kompletnie nie w porę to zimno i śnieg :mad: U mnie na działce już peonie wylazły z ziemi i clematis zaczął listki puszczać. Ciekawe czy malutka zdążyła wzbić się w powietrze przed tą śnieżycą? :roll: Pzdr[/quote] Oby szczęśliwie dotarła,ja też czekam na wieści. A co do zimy:angryy::angryy: u mnie zaczęły kiełkować(juz są spore) tulipany i młode liście malwy i barwinek ma pąki i pigwa i forsycja kwitnie i wylazł z ziemi rabarbar,pewnie to teraz szlag trafi,cholerna pogoda:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  19. To ja weszłam a Ty uciekłaś;-)
  20. [quote name='betty_labrador']ale swietne pieseczki :multi: buziaczki dla nich :)[/quote] Dzięki Beata :calus:
  21. [quote name='Bzikowa']Mam nadzieję, że niedługo Vic i Deli będą najlepszymi kumplami :loveu: Super zdjęcia z prosiaczkiem! Fajny ten york, taki żywy, ja znam jednego jedynego yorka i jego życie polega głównie na przechodzeniu z kolan na kolana... A wobec obcych jest nieufny.[/quote] Jak cholera żywy ,jest szybki jak żywe srebro, już mówiłam właścicielce,że super na agility by był. Mały jest super pierwszy raz widział obcego dwa razy większego psa i w ogóle się nie bał ,jeszcze go zaczepiał Deli po tej wizycie miał jęzor do pasa a Santi był przeszczęśliwy.I jest szkolony klikerowo przez Ule od auusików :razz:
  22. [quote name='Bzikowa']Ooo tak, niech ktoś pożyczy Mudikowi klatkę, od tego jest zależne życie mojego psa! :evil_lol: Żartuję Mudiku , żartuję :lol: Bez będzie w klateczce również, nie ma żadnej dyskryminacji.[/quote] My pewnie klatke będziem mieć ale nie wiem czy na noc sie sprawdzi,wolę na wszelki wypadek metalową ,więc ponawiam pytanie o pożyczenie tylko na noc keneliku(więc może byc osoba nie z Wawy)
  23. I co nikt nie próbuje zgadnąc co jest na fotce zagadce?:cool3: Coraz częściej śpimy obok:multi::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/192/8a89c297dcf880db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/183/e2afe818cf89d8f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/192/9e205ea972b8e9a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/192/0898748a43a0de9a.jpg[/IMG][/URL]
  24. Karolina sory,że tu ale masz zapełniona skrzynkę Skąd masz taki zarąbisty banerek jest bombowy ,cudo!!!!!!
  25. No laptop wygodna rzercz a ja musze siedzieć przed kompem i juz mnie wsystko boli,plecy tyłek i nogi A mudiki zawsze chętne na siku zwłaszcza ,że ostatnio o 17 tej były i Deliemu juz się chce siku,marudzi od pół godziny,zmykam...
×
×
  • Create New...