-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Miały być fotki i gdzie są?????:mad:
-
Super Juna obrasta,wreszcie nie ma miękkich loczków ,świetnie dziewczyna wygląda:multi::multi::loveu:
-
Można dać też quu do badania na poziom strawności ,może ma braki w enzymach wtedy je a nie przyswaja?
-
A gdzie byliście? Byłam na PM i widziałam z daleka jakiegos wilczarza:lol: A i napisz kto Ci taki zarąbisty banerek zrobił,cudny jest:loveu::loveu::loveu:
-
To sie meldujemy,fotki fajowe,a kobita wrrr:angryy::angryy::angryy:. Gupia i tyle szkoda na takich nerwów,najgorsze,że odczulasz psa skupiasz na sobie ataki babsztyl to wszystko psuje ,bo wie lepiej jak sie twój pies zachowa,specjalistka chrzaniona!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Junka']oj szkoda :-( a ja sponsorów znalazłam w postaci rodziców :lol: No to czekamy na fotki i zapraszamy do nas :)[/quote] Bo Ty jeszcze ich masz ,no mam jeszcze tatę ale za oceanem i tylko od czasu do czasu sie odzywa ,dopiero co dał na aparat, więc nawet bym nie pytała o obóz ,w dodatku Tata nie jest psiarzem,jeśli wiesz w jjakim sensie to piszę. odmiennie do psów podchodzi ,nie rozumie mojej pasji ,niestety:shake: A u Was zaraz będę:-) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Junka']hehe ja jak wróciłam to tez byłam cała w błocku :roll: Ty nie nazekaj ja tez poszlam tak pozno spac bo rodzice byli u znajomych na imieninach i zapomnieli wziasc kluczyka :angryy: i musialam czekac az przyjda. A tak poza tym to mnie wszystko boli :placz: jutro zakwasy mam murowane. no i nie odpowiedzialas mi na pytanie czy sie wybierasz na obóz![/quote] Nawet jakbym tak długi urlpo dostała ,to spomsora na taki wyjazd brak:shake: A fotki się wgrywają na fotosik:lol: -
Oczywiście tez się popłakałam,dobrze kojarzę,że w końcu jej? postawili budę na tej stacji? Niesamowite miała 2 lata jak pan zmarł i 10 lat na niego czekała,piękna historia:placz::placz::placz:.Czy jakiś człowiek by tak czekał wątpię:shake:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ależ przestawiłam,tylko wedle nowego czasu poszłam spać o 2.30:evil_lol::evil_lol: Moment wgrać muszę!A zasypiam,jeszcze nie zdążyłam zdjąc butów i umyć rąk,a mam czarne od rzucania dysku:-D;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Bo zaspałam:evil_lol::evil_lol::eviltong::roll::oops:. Jakbym pojechała byłabym o 11 tej nie było sensu.Ale Deli na treningu był a potem cała trójka pojechała na PM zaraz wrzucę fotki jak baterii starczy mam nadzieję:razz:;):lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A ja teraz zjem i jadę na Pola z Delim tylko kogo wziąć jeszcze? Vica,Sikrę a może oba???:roll::roll::roll::roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No jaka oszczędnośc na płynie do mycia,pies wstępnie umyję i mycie szybciej idzie:-D;):evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tiaaa ale i tak (wg nowego czasu:-) ) poszłam spać o 2.30 więc oczywiście zaspałam na grupę Victora:oops::roll: i pojadę tylko na grupę Deliego,może wezme Victora ,zobaczę(jeśli potem sie wybiorę do Uli to pewnie tak) Pozdrawiam! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Pomagamy sprzątać;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/184/ca3699fec61ffda8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/185/54ab0000a1920fa0.jpg[/IMG][/URL] Trochę wiosny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/130feaa02dfd29af.jpg[/IMG][/URL [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/186/f0c2d36aa54ded82.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/197/450ef856284c2a52.jpg[/IMG][/URL] -
Wodne fotki świetne.ma wiosnę ,błotna maseczka na odżywienie futerka po zimie:evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Uf, no to dobrze, ze niebezpieczenstwo zażegnane. Pzdr.[/quote] Tylko nie mogłam patrzeć jak Deli płakał i zglądał,że dorosłe jedzą a on swojej miseczki nie dostał,tak sie smutno patrzył było mi żal,ale powstrzymałam się ,żeby mu choć suchego chleba nie dać:roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Anza&Hacker']Witamy, witamy! :loveu::loveu::loveu: ..i meldujemy, że właśnie co nadrobiliśmy kilkanaście stron zaległości, które nam się tutaj nazbierały :roll:[/quote] Hi hi a ja właśnie zaczynam wrzucać nowe fotki na fotosik:lol: Jak Ci się italiano filmiki podobały?:cool3: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[url]http://img81.imageshack.us/img81/6235/dscf8638sb0.jpg[/url] Taka zamyślona i wpatrzona w coś?:razz::roll: [B]cocker[/B] Beata chyba pytała o tego chłopca flata co o na PM spotykasz:roll: -
To jest ogólny trend w europie ,tylko trudno to wchodzi no bo wtedy producenci i veci też stracą jednak sporo kasy. A co do szanponów on nie jest wybielający tak brzmi ale to do koloru i on tylko ma optyczne wzmacniacze koloru. Wybiela np White Bio Groom-u . Na stronie All systemu możesz poczytać. A o szczepieniach było kilka wątków na dogo .
-
Szampony do kolorowych czyszczą I wzmacniają kolor ja polecam All System Super Whithening. A szczepienia po co co rok rozymiem jak to pierwsza powtórka po pierwszych szczepieniach .Ale potem wystarczy raz na 2-3 lata,szczepionki teraz tyle działaja a poco obciążać psa,ja nie zamierzam.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']wymiary takie same jak mojego, tylko grami chudszy o futro :evil_lol::evil_lol: (przerośnięty jack:roll:) dobrze, że wszystko prawie w porządku! :multi:[/quote] Dzięki Tinka ale Grami słodziak i tak i najukochańszy nie ;):loveu: -
[quote name='Marta_Ares'][URL]http://img153.imageshack.us/img153/2464/dscf0149zcf9.jpg[/URL] swietne ujecie:loveu: :loveu::loveu: [/quote] To samo miałam napisać,genialne! Jak tam Kaja?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oki dzięki całkiem zapomniałam!:-o -
Zdjęcie z pacią cudowne,ślicznie razem wyglądacie:-)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Gwoli wyjaśnienia opuchlizna rzuciła mi się najbardziej w oczy,ale miał też biegunkę i to ona zapędziła mnie do veta,po spuchnięciu rano nie było śladu,ząbki wymieniamy w porządku i ważymy 9,55 a mierzymy 39,5 cm:-D