Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Można łowić sznaucera na wędkę [url]http://images30.fotosik.pl/228/65c04ee10aeb42b4.jpg[/url] lub zjeśc razem z psami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/283/72a8d2227f337af7.jpg[/url] Oj coś głodne to twoje dziecię:evil_lol::evil_lol:
  2. Taki sobie szkoleniowy jak wkleje to zobaczysz:razz:
  3. Witamy.:multi: A my zaraz mykamy na pola już od kilu dni to chłopcom obiecuję, a dziś wcześniej skończyłam. I jeszcze nawróciłam jedną panią ,nastepnym razem jej sznaucerkę będę trymować nie strzyc :multi::multi: Może coś pocykam ? A teraz ładuję filmik:razz:
  4. wstawiałam wczoraj, nie mogę dawać non stop ja w ciagu dnia jestem w pracy, może wieczorem coś wstawię. pozdrawiam!
  5. [quote name='M&T']Heeej! :D Jesteśmy u was pierwszy raz :) masz piękne psiaki! Kocham rase mudi :loveu::loveu: Masz stronkę swojej hodowli? :) Będziemy od teraz stałymi gośćmi [bo jak można nie zaglądać do takich piękności? :loveu:] Pozdrawiamy Mickey&Tofiś :)[/quote] A ja już Was kojarzę z innych FB. Witamy serdecznie!:multi: Tak stronkę mam [url]www.Mudi.prv.pl[/url]
  6. Klaudia Magda na forum borderowym już jest:cool3::evil_lol:
  7. Łaaaaaaaaaaaaaaa, Magda jakie Słodkie Cudooooooooooooo!!!!!! Aaaaaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. A to Ty węgierski znasz?:-o:evil_lol:Nie wiedziałam,tam wsio jest po węgiersku
  9. Spróbuj teraz w tym pierwszym nie wiem czemu kazało Ci się logować:roll: [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=2[/url]
  10. [quote name='Poświata']Madzia, pokręciłaś, to nie tak :shake:, mówi się "CHCIEĆ to [B][SIZE=3]MÓC" :evil_lol: :eviltong:.[/SIZE][/B] ps. obrabiam fotki :cool3:[/quote] Beatko chciałabym móc tak napisać,niestety to nie zależy na razie ode mnie:placz:. czekamy na fotki:multi::lol:
  11. Myślałam,że nie można mieć lepszej górnej linii niz Bangi a ma cudowną, ale się myliłam grzbiet Alex jest BOOOOSKIIII!!!:loveu: A AUTKO ZARĄBISTE!:multi:
  12. [quote name='APSA']Do odbioru na początku lipca :cool3: [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/koty/IMG_4288.jpg[/url] (znaczy poza świnkiem, on ci mój :loveu: )[/quote] Napisałam [B][SIZE="3"]MÓC [/SIZE][/B]CHCIEĆ
  13. Nie wiem czy si połąpiesz w tym forum ale daje Dopiero teraz zobaczyłam twój post, ja w zasadzie teraz w pracy jestem:roll: [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php[/url]
  14. Mudik

    Puchar Ras 2008

    [quote name='Anza&Hacker']Wiem, wiem - coś mi się popierniczyło jak pisałam - ale te rasy to i tak to samo praktycznie, tylko inna klasa wzrostu czasem :lol: Podziwiam Twoją wnikliwość analizy wszystkich psiaków mudikowych na fotkach :cool3:[/quote] przeca to dalsza i blizsza rodzina:lol::cool3:
  15. Chyba nie warto ryzykować tylko numerki bedą do odbioru na miejscu,nie na jednej wystawie tak było.
  16. Mudik

    Puchar Ras 2008

    To jest Lilu [IMG]http://gallery.site.hu/d/5143177-2/kep_051.jpg[/IMG] to z twojej fotki to chyba nie ona bo nie ma obrózki:roll: Dowiem się jutro co to za szczylka cyknęłaś To na pewno nie pies Agnes, ona biegała z tajną i Saru. Saru jest płowa(fota w slalomie) a tajna bardziej krótkowłosa. Stawiamy ze znajoma węgierką na chorata(tego co na poprzedzającej fotce). Tancos okazło się nie startował To jest Tajna [IMG]http://gallery.site.hu/d/5145649-2/kep_176.jpg[/IMG]
  17. Mudik

    Puchar Ras 2008

    tak mi sie wydaje bo wygląda jak ten szczeniol A na forum pisała Agnes o Lili i dawała jej zdjęcia z Pucharu.
  18. Matko kochana ,Anza trzym sie i przekaż Hackerowi,coby się opamiętał,bo juz wystarczjąco Ci nerwów naszarpał takimi "wyczynami" Czemu ja nie wiedziałam o tylu mudikach na wątku Pucharu Ras hę:diabloti: Sam jakoś przypadkiem tam trafiłam a tam tyle rodzinki,miód na moje serce:loveu::loveu::loveu:
  19. Mudik

    Puchar Ras 2008

    [quote name='Anza&Hacker'] Saj'u - kochany jest ten mudiczek, a Sja też była/biegała? Masz może na fotkach? [SIZE=1](jak coś jestem cierpliwa i poczekam na ich kolej, Sja Polony to mój ulubiony mudik)[/SIZE] :loveu: [/quote] Anza Saj to chorwat,Sja to mudiczka merle;)
  20. Mudik

    Puchar Ras 2008

    A to jeden z najwspanialszych mudi według mnie Szurkevillam HIRES GYOTES SOMA czyli SOMA. jego imię znaczy Głośny Zwycięzca w sensie bardzo znany, pochodzi z tej hodowli co mama mojego Delika. [url]http://img385.imageshack.us/img385/2492/imgp6280rr2.jpg[/url]
  21. Mudik

    Puchar Ras 2008

    Na 90 % to Tancos a nie Tajna, za futrzaste i ten ogon, [url]http://img227.imageshack.us/img227/9744/imgp6275ko9.jpg[/url] Ta jasna sunia w slalomie mudi to Saru. Tajna to pół siostra mojej Sikurki:loveu::loveu:. To szczenię mudi to Lili a rodowodowo Cik-Cak moja ulubienica z miotu. Jezu jakie bombowe foty, tyle mudików i chorwaty jak to oglądam to mam dreszcze. Kilka fot z Pucharu widziałam na mudikowym forum ,ale Wasze są o kilka klas lepsze. Mam pytanie do fotografów mogę mudiki tam przekleić Agnes sie na pewno bardzo ucieszy. jeszcze jedno jak Wam cholernie zazdroszczę tego wyjazdu, tak tęsknię za Węgrami:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  22. Ale cudooooooooooooo!!!!:loveu::loveu::loveu: Jak ja chcę już znów móc mieć kota:placz::placz::placz:
  23. Magda ten ogon w trawie boski:loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. Dzięki za wyjaśnienie.:lol::roll:
×
×
  • Create New...