Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19179
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Mam już wszystkie wpłaty, dziękuję . Po odliczeniu kosztów przesyłek dla psiaków zostało 632,05 zł. Po 210,68 na osobę
  2. Dobrze, że tylko w sześć wzięłyście
  3. Rozliczenie, proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza AlfaLS - 3-20.00, 15-1.00 = 21.00zł. Nesiowata - 4-3.00, 10-5.00, 21a-5.00, 33b-5.00 = 18.00zł. devoner - 5-4.00, 12-18.00, 19-6.00, 22abc-9.00, 23a-2.00, 43-10.00 = 49.00zł. agat21 - 6-10.00 = 10.00zł. rozi - 8-61.00, 21c-4.00, 29-21.00, 37-8.00 = 94.00zł. Tola - 11-30.00, 44-15.00 = 45.00zł. p.Irenka - 16-10.00, 28-10.00 = 20.00zł. Aldrumka - 21b-5.00, 34ab-10.00, 41-5.00, 45-10.00 = 30.00zł. Jo37 - 24-17.00 = 17.00zł. ona03 - 25-12.00 = 12.00zł. Jaaga - 31-30.00 = 30.00zł. Grażka123 - 32-25.00, 40-10.00 = 35.00zł. Martello - 38-7.00 = 7.00zł. moja Małgosia - 48-150.00 = 150.00zł. guccio - 49 - 10.00 = 10.00zł.
  4. Dziękuję wszystkim za udział w bazarku Jutro zrobię rozliczenie.
×
×
  • Create New...