kosmata kuleczko z zimnego boksu , ciotki mało Ciebie odwiedzają i piszą :shake: o spacerku pewno marzysz :shake: już zapomniałaś kiedy byłaś na spacerku :angryy:
hop na samą górę Perełeczko :angryy:
Perełka była na spacerku ,ma nowe fotki i dostała mięsko.:lol:
Modelką to ona nie jest, nie widać jak merda ogonkiem ale pychol wystawia. Śpij śliczna Perełko.:lol: