Witaj Mikrusku, słyszałam, że potrafisz się postawić większym, oj nieładnie z twojej strony, grzeczny bądź i wstydu nie przynoś :nono:
Poza tym samotne wycieczki równiez są niewskazane, ale pomijając te niechlubne wyczyny, to usłyszałam od Pawła że fajny z ciebie piesek.
Dlatego czekamy z utęsknieniem na domek dla ciebie.