Jump to content
Dogomania

Rene@Rabik

Members
  • Posts

    1696
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rene@Rabik

  1. teraz przydałby sie pannie weterynarz, bo ma jaieś ubytki w sierści, mozliwe, że się ze stresu wygryza
  2. Dwa małe, czarne bąki szukają domków
  3. [quote name='scarlet']kurna.......... ja szukam szczeniaka, ale Poznań..... zero możliwości transportu :-([/QUOTE] Do siebie szukasz, czy dla kogoś - napisz coś wiecej o tym potencjalnym domku mi na pw. A transport da się załatwić. CEJLON ma już dom !!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. Herbaciane maluchy, piękne i niepowtarzalne, kazdy inny, czekają :cool3:
  5. To wątek herbacianych maluchów [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122460[/URL] Natomiast czarne szczeniaczki są w schronie pod Poznaniem.
  6. Bez piłeczki tez szalałem :razz: pod czujnym okiem Charlotty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/282/c3524381212da1d5.jpg[/IMG][/URL] A w domu mam fajnego (fioletowego :crazyeye:) hipopotama, a Wy nie :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/9401e0120f0c0864.jpg[/IMG][/URL] Jak się zmęcze to poleguję na takim mięciutkim i bielutkim dywaniku [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/282/cb77337c495a310b.jpg[/IMG][/URL] O zdjęcie mi robią , trochę zapozuję :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/19/5e6ab135636a05d2.jpg[/IMG][/URL] A jeszcze mam zdjęcia w ręczniku, ale nie wiem, czy będziecie chciały ogladać.... Pozdrawiam Morganek :hand:
  7. Dzien dobry wszystkim ciociom :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/378/d0ed7ace86e1a646.jpg[/IMG][/URL] Byłem na spacerze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/378/6be536dd48254969.jpg[/IMG][/URL] Szalałem z piłeczką :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/283/39231080957db065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/283/76ac6ec070dc23e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/19/5dd785455cf559b4.jpg[/IMG][/URL]
  8. Z tym, że one zostały wcześniej przez nas odrobaczone i odpchlone w związku z tym są w zupełnie niezłej kondycji jak na tamte warunki. Jedno z rodzeństwa uparcie wczoraj usiłowało mi obgryzac obuwie :mad:, nie zrażało sie nawet tym, ze było przez mnie odganiane. Po prostu super zabawa dla malucha :diabloti:
  9. No, no, balkonik to ty masz słusznych rozmiarów, psiaki mają tam sporo miejsca, zeby sie dobrze zabawić.:lol:
  10. No te niestety trzeba bardzo szybko wyadaptować bo inne czekają w schronie. Ze względu na swoją urodę, zwracają uwagę i bardzo liczymy, że szybko znajdą domki.
  11. Od czasu do czasu zawyje sobie, żeby zwrócic czyjąś uwagę.
  12. To widocznie ten domek był jakis lewy, czekamy na następne.
  13. No nie wierzę, że nikt nie zajrzał do herbacianego rodzeństwa.:shake: Maleństwa sa naprawde wyjątkowej urody, z charakteru każde inne: [B]CEYLON[/B] - indywidualista, chce miec człowieka tylko do siebie i mocno protestuje, kiedy coś jest nie po jego myśli :evil_lol: [B]MADRAS[/B] - śpi, je i ...., poza tym niekonfliktowy, nieabsorbujący za bardzo, przy czym najbardziej "lokowaty", typ pięknisia. :lol: [B]DILMAH[/B] - cudo, dłuższy włos, ale nie jest kędzierzawa jak brat, ale za to kobieta z charakterkiem, mały uparciuch, wie jak postawic na swoim ;) Komu pieknego malucha :razz: ???
  14. Zdjęcia tego dobrze nie oddają , ona jest taka "rysia" i samomiziasta :loveu:
  15. Opal nie reaguje na zaczepki innych psów, kiedy inny rezydent schroniskowy powiesił się jemu na uchu tylko zapiszczał, chociaz mógł go schrupac na miejscu bez problemu. Sam nie szuka zaczepki, dogaduje się z innymi psami, chodzi z innym duzym samcem na spacery i nie ma żadnych scysji.
  16. W wielkiej tajemnicy powiem, że Azja została zaprezentowana pewnemu domkowi, mam nadzieję, że przypadnie im do gustu. Trzymać kciuki :kciuki:
  17. Piękna amstaffka czeka z utęsknieniem na człowieka, który ją pokocha
  18. Wiem, że to jest mało prawdopodobne - ale prawdziwe, wczoraj z ciotką Supergogą widziałyśmy męska odmianę Cobry - szczęka mi opadła, identyczy był, tylko nieco bardziej upasiony, bo nasza Cobra to witka przy nim. Dumnie kroczył przy swoim panu. Cobra tobie tez tego życzę, fajnego pana. :lol:
  19. Mikrus ty fuksiarzu, wczoraj dzwoniła Agnieszka z Mediolanu, żeby zapytać co u ciebie słychać - tak, tak - ta sama co ci tyłek na Mazurach ratowała. Wszytko jej powiedziałam, jak łazęgujesz, że łobuz z ciebie ;):evil_lol: Trzyma kciuki, zeby domek jak najszybciej się znalazł.
  20. [quote name='sati']:shake::shake: zero odzewu[/quote] No niestety i tak bywa, chociaz przyznam , ze miałam nadzieję. Tym bardziej, że Ciotka Talcott z pewnością sprawdziłaby domek. Następnym razem się uda.
  21. Ciotka witaj, ja juz myślałam, że się coś gorszego stało, dogo przez jakis czas nie działało. A w ogóle to małe jest piękne (podobno :cool3:) Mundek, dzisiaj przybywamy w odwiedziny do ciebie. :loveu:
  22. Dzięki, skontakuję się z nią jutro :)
×
×
  • Create New...