-
Posts
1696 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rene@Rabik
-
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
Rene@Rabik replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
teraz przydałby sie pannie weterynarz, bo ma jaieś ubytki w sierści, mozliwe, że się ze stresu wygryza -
Fazi i Fuga - już we własnych domkach. Dużo szczęścia maluchy!!!
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dwa małe, czarne bąki szukają domków -
Fazi i Fuga - już we własnych domkach. Dużo szczęścia maluchy!!!
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
To wątek herbacianych maluchów [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122460[/URL] Natomiast czarne szczeniaczki są w schronie pod Poznaniem. -
Bez piłeczki tez szalałem :razz: pod czujnym okiem Charlotty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/282/c3524381212da1d5.jpg[/IMG][/URL] A w domu mam fajnego (fioletowego :crazyeye:) hipopotama, a Wy nie :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/9401e0120f0c0864.jpg[/IMG][/URL] Jak się zmęcze to poleguję na takim mięciutkim i bielutkim dywaniku [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/282/cb77337c495a310b.jpg[/IMG][/URL] O zdjęcie mi robią , trochę zapozuję :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/19/5e6ab135636a05d2.jpg[/IMG][/URL] A jeszcze mam zdjęcia w ręczniku, ale nie wiem, czy będziecie chciały ogladać.... Pozdrawiam Morganek :hand:
-
Dzien dobry wszystkim ciociom :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/378/d0ed7ace86e1a646.jpg[/IMG][/URL] Byłem na spacerze [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/378/6be536dd48254969.jpg[/IMG][/URL] Szalałem z piłeczką :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/283/39231080957db065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/283/76ac6ec070dc23e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/19/5dd785455cf559b4.jpg[/IMG][/URL]
-
Fazi i Fuga - już we własnych domkach. Dużo szczęścia maluchy!!!
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Z tym, że one zostały wcześniej przez nas odrobaczone i odpchlone w związku z tym są w zupełnie niezłej kondycji jak na tamte warunki. Jedno z rodzeństwa uparcie wczoraj usiłowało mi obgryzac obuwie :mad:, nie zrażało sie nawet tym, ze było przez mnie odganiane. Po prostu super zabawa dla malucha :diabloti: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Od czasu do czasu zawyje sobie, żeby zwrócic czyjąś uwagę. -
To widocznie ten domek był jakis lewy, czekamy na następne.
-
No nie wierzę, że nikt nie zajrzał do herbacianego rodzeństwa.:shake: Maleństwa sa naprawde wyjątkowej urody, z charakteru każde inne: [B]CEYLON[/B] - indywidualista, chce miec człowieka tylko do siebie i mocno protestuje, kiedy coś jest nie po jego myśli :evil_lol: [B]MADRAS[/B] - śpi, je i ...., poza tym niekonfliktowy, nieabsorbujący za bardzo, przy czym najbardziej "lokowaty", typ pięknisia. :lol: [B]DILMAH[/B] - cudo, dłuższy włos, ale nie jest kędzierzawa jak brat, ale za to kobieta z charakterkiem, mały uparciuch, wie jak postawic na swoim ;) Komu pieknego malucha :razz: ???
-
Fila, kochana kotka zostaje w domu tymczasowym już na zawsze!!!
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia tego dobrze nie oddają , ona jest taka "rysia" i samomiziasta :loveu: -
Wychudzony, porzucony Opal - już nie szuka - pojechał do Niemiec
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Opal nie reaguje na zaczepki innych psów, kiedy inny rezydent schroniskowy powiesił się jemu na uchu tylko zapiszczał, chociaz mógł go schrupac na miejscu bez problemu. Sam nie szuka zaczepki, dogaduje się z innymi psami, chodzi z innym duzym samcem na spacery i nie ma żadnych scysji. -
Azja - z Buku. Znalazła dom. Mamy nadzieję, że na zawsze.
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
W wielkiej tajemnicy powiem, że Azja została zaprezentowana pewnemu domkowi, mam nadzieję, że przypadnie im do gustu. Trzymać kciuki :kciuki: -
Pręgus Bari - wreszcie znalazł dom dla siebie!
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pokaż się ;) -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
Rene@Rabik replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Wiem, że to jest mało prawdopodobne - ale prawdziwe, wczoraj z ciotką Supergogą widziałyśmy męska odmianę Cobry - szczęka mi opadła, identyczy był, tylko nieco bardziej upasiony, bo nasza Cobra to witka przy nim. Dumnie kroczył przy swoim panu. Cobra tobie tez tego życzę, fajnego pana. :lol: -
Mikrus ty fuksiarzu, wczoraj dzwoniła Agnieszka z Mediolanu, żeby zapytać co u ciebie słychać - tak, tak - ta sama co ci tyłek na Mazurach ratowała. Wszytko jej powiedziałam, jak łazęgujesz, że łobuz z ciebie ;):evil_lol: Trzyma kciuki, zeby domek jak najszybciej się znalazł.
-
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='sati']:shake::shake: zero odzewu[/quote] No niestety i tak bywa, chociaz przyznam , ze miałam nadzieję. Tym bardziej, że Ciotka Talcott z pewnością sprawdziłaby domek. Następnym razem się uda. -
Mały Poker z przytuliska - znalazł swoje miejsce - MA DOM!!!
Rene@Rabik replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzięki, skontakuję się z nią jutro :)