-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ponawiam prosbe o dt dla tej suczyny!!!! Zuzia trafiła do schroniska szczenna. Zostala juz wysterylizowana. Siedzi w nim juz jakis czas, niestety caly czas w budzie. Ma nadwage, brak ruchu i za duzo jedzenia robią swoje. Nie wychodzi z budy nawet wołana, trzeba ja wyciągnąc na siłe. Wyciągnięta siedzi na kolanach, spokojnie leży na trawce, wydaje sie spokojna. Mozna ją brac na rece, lubi dotyk. Niestety nie zrobiła na smyczy za duzo kroków. [B]Trzeba ja wyciągnąc na światło dzienne, osmielic i wyadoptować.[/B] To urocza sunia, ale nikt sie o tym nie dowie, póki ona siedzi w budzie. Dt na cito!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc9384.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3605/dsc9384.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2408/dsc9249w.jpg[/IMG] [B]Majlo w DS.[/B] Sama ją sobie wyadoptowałam i sama zawiozłam do DS. A teraz notuje, żeby nie uciekło. W schronisku parwo. Dzisiaj przywoze suke ze szczeniakami, bo inaczej załapią chorobsko i padną. Oczywiscie sama sobie ją wezmę na Dt. [B]Moze ktos sfinansuje dla nich szczepionki p/wirusówkom? Trezba im podac na cito.[/B] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tylko zabiorę się najpóźniej jutro za to (a może jak mi się uda to jeszcze dzisiaj).[/QUOTE] Wysłałam ci Zuzie , zaraz napisze tekst dla Białej. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']który jest w największej potrzebie? (wiem głupie pytanie ale nie wiem, które są w miarę ogłaszane). Mogę wziąć na razie tą sunię do ogłoszeń? [URL]http://img834.imageshack.us/img834/7355/dsc9391g.jpg[/URL] oraz tą: [URL]http://img833.imageshack.us/img833/4688/dsc9429e.jpg[/URL] tylko potrzebuje więcej informacji. I ich imiona, żebym wiedziała o jakie sunie chodzi w ogłoszeniach aaa no i oczywiście kontakt tel.[/QUOTE] Ok, to jest Zuzia i Biala. Podaj majla to ci wysle teksty do ogloszen i komplety fotek. Dzieki za pomoc. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
niestety , nie udalo sie, ludzie kupili szczeniaka ze wsi. maja sie jeszcze zastanowic nad drugim psem, ale w cuda to ja nie wierze. Głupio tak samemu pisać, ale trudno, taka Zosia Samosia. Sama sobie psa na dt weźmie, sama go sfotografuje, pozna i opisze, sama ogłosi i wyadoptuje. Sama tez sobie opisze na wątku. Malo spektakularnie ale skutecznie. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj po raz kolejny na adopcje ma szanse Ajsza. Tak bardzo bym chciała żeby się udało. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']jejku...chyba nie mogę chodzić po forum....za dużo tych psiaków... jak można pomóc?[/QUOTE] Mozesz wybrac sobie jednego psiaka i go intensywnie oglaszac lub wykupic pakit/pakiety na bazarku i w ten sposob pomoc oglaszac psy, o ktorych nikt nie wie. Dac im szanse... -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wykupiłam 5 pakietów ogłoszeniowych z bazarku Juldan. Moze ktoś jeszcze wykupi kilka, dla innych psów, o nich nie wie nikt. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
No wlasnie, co z Rudym? -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ta sunia znalazła dom. We wtorek jedzie do DS. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/img6869t.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1903/img6869t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wszystkie te psiaki szukają domów. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/dsc9456v.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8185/dsc9456v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/dsc9462.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/327/dsc9462.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc9464h.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7329/dsc9464h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dsc9429e.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4688/dsc9429e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dsc9446.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2050/dsc9446.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ten piesek to pogorzelec, niestety ludzie nie odebrali go. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc9452j.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/4213/dsc9452j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ta sunia miala dom, zostala kiedys adoptowana ze schroniska, ale uciekala i znowu tu trafiła. Właścicielka juz jej nie chce. Przygnębiła mnie dzisiaj ta informacja [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc9391g.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7355/dsc9391g.jpg[/IMG][/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']smutne to wszystko:( ta sunia mała znadwagą, to taki [B]jakby mix[/B] yorka może?[/QUOTE] No bardzo mix. Jak sie ja odchudzi będzie z niej fajna suczyna. Jak zostanie w tej budzie to tam zgnije. No smutne Aniu, nawet bardzo. Ja wstawiam ładne fotki z łąki lub lasu, a prawda o tych psach jest taka, że siedzą bez spacerów w klatkach lub boksach w budynku miesiącami a nawet latami. Tylko pracownicy i wolantariusze wiedza jak one smierdzą. Ech... ja przeżywam każdy wyjazd do schronu. Dlatego tym bardziej trzeba powalczyć. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Koledzy niedoli z jednego boksu. Biszkopt i Łapek, panowie w średnim wieku, juz bez większych nadziei. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/dsc9323.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1995/dsc9323.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc9303p.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2249/dsc9303p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dwa stare, duze psy bez szans na adopcję. Wg mnie przepiękne. Wyprowadzone na zewnątrz cieszyły sie wzruszająco. One siedza w budynku. Cygan [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc9352k.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1811/dsc9352k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc9366.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8928/dsc9366.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Igor [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc9338m.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3813/dsc9338m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc9346o.jpg/"][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5892/dsc9346o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Przepiękna, spokojna, bardzo smutna sunia. Zamknieta bez spacerów. Bardzo mi jej żal. Dałam jej na imię Bella. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc9391g.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7355/dsc9391g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/dsc9392k.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4874/dsc9392k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bardzo szukam odpowiedniego dt dla tej suczynki. Zuzia trafiła do schroniska szczenna. Siedzi w nim juz jakis czas, niestety caly czas w budzie. Ma nadwage, brak ruchu i za duzo jedzenia robią swoje. Nie wychodzi z budy nawet wołana, trzeba ja wyciągnąc na siłe. Wyciągnięta siedzi na kolanach, spokojnie leży na trawce, wydaje sie spokojna. Mozna ją brac na rece, lubi dotyk. Niestety nie zrobiła na smyczy za duzo kroków. [B]Trzeba ja wyciągnąc na światło dzienne, osmielic i wyadoptować.[/B] To urocza sunia, ale nikt sie o tym nie dowie, póki ona siedzi w budzie. Dt na cito!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc9384.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3605/dsc9384.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc9379.JPG/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/134/dsc9379.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ta suczynka jest od wczoraj na dt. Młodziutka, bardzo adopcyjna. Na razie bez propozycji. Szukam jej pilnie domu, bo jak zwolni dt damy szanse następnej. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc9249w.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2408/dsc9249w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Wczoraj przyjechala do schroniska rodzina z dziecmi zainteresowana Ajszą. Niestety sunia nie sprawdziła sie na wizji lokalnej (skakała na dzieci). Państwo adoptowali natomiast 3-miesięczną sunie szczeniaczkę. Dali jej na imię ..... Ajsza. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']A może rozejrzałabyś się za suczkami w typie: duża, mocnej budowy- taka misiowata, wiek do 3-4 lat, raczej spokojna. Mam w zanadrzu dom w Wawie- dorosłe osoby, blok. Psina musi umieć zostać sama na czas pracy domowników... wiem, ze ciężko coś takiego swierdzić po psie ze schronu, ale może pracownicy coś podpowiedzą... Jakby były fotki, to podeślę domkowi.[/QUOTE] W sobote porozmawiam z Jola, pracownica, napewno cos takiego znajdziemy. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Te rudy w rogu to stary niewidomy pies, niestety, jesli nie znajdzie sie wasciciel zostanie uspiony. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Kritersa dałam na ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page266[/URL] Podałam tam link do strony Schroniska.Może lepiej podawać namiary na Ciebie.Macie jeszcze jakieś kudłatki?[/QUOTE] Kritek jest bardzo chory, nowy dom musi sie liczyc z leczeniem go. . Ide dzisiaj do schronu, ale mamy juz kolejke psow do fotek. Postaram sie w weekend. Ta ruda suczka idzie w piatek na dt. Nastepna (w latki) we wtorek. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8616/007nhp.jpg[/IMG] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Agata69 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Kriters to malutki, starszy psiaczek z nadwaga. Bardzo potrzebuje chocby domu tymczasowego, poniewaz schroniskowe warunki poglebiaja tylko jego problemy.Kriters ma alergiczne wyłysienia. Poza tym Kritek to sam urok. Pieszczoch, spioszek,idealny towarzysz dla spokojnej osoby. Kriters zaakceptuje inne psy, ale bedzie pilnowal miski. Piesek ma 8 lat, jest uroczy ale dla kogoś kto zaakceptuje jego inność. Mieszka w korytarzyku biura. Pracownicy bardzo by chcieli, zeby mały znalazł dom. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/958/030pk.jpg[/IMG] [URL]http://schronisko-wloclawek.pl/index.php?p=inlist&q=0[/URL][/QUOTE] Kriters jest masakrycznie gruby, ma chora tarczyce, trzeba go leczyc. Nie pozyje dlugo. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cisza na wątku, ale sie dzieje. Do poniedziałku dwie sunie będą w dt.