-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Cisza...... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Bumerang za wpłatę pieniążków. Jeśli ktoś jeszcze mógłby się dołożyć do podróży to nr konta jest w pierwszym poście. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
U mnie dogo praktycznie nie chodzi. szukam intensywnie, ale na razie nic. Liczyłam na sąsiada ale niestety dzisiaj wyjeżdża. Bardzo proszę szukajcie! -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podnoszę , może ktoś wypatrzy... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Od dwóch dni nie działało mi dogo. [SIZE=4][B]Sonię trzeba zawieźć na sobotę albo niedzielę do warszawy![/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Pomocy!![/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Oddaję za benzynę plus 50 zł, niech tylko zgłosi się chętny![/SIZE][/B] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nic mi nie przychodzi do głowy, ja nie mogę jechać. Może ktoś mógłby pojechać za zwrotem kosztów benzyny? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Straszna tu cisza a przecież problem soni się nie skończył... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No tak na szybko to chyba nic się nie znajdzie. Ale będę jeszcze myśleć. Może ktoś się jeszcze znajdzie. jeśli nie to zorganizujemy na przyszły tydzień. Serce mi się kraje bo sunia przyzwyczaiła się już do Dt i napewno będzie tęśknić. A DT też się martwi czy Sonia będzie miała dobrze i czy ta pani będzie miała do niej cierpliwość. Bo sonia cały czas chciałaby siedzieć na kolanach i żeby ją jeszcze głaskać... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
W weekend to znaczy dokładnie kiedy? Jutro jest już sobota... O której mogłabyś być w Warszawie Emcia? No i czy babcia nadal czeka? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nic kompletnie, cisza z transportem. Dzisiaj Sonia miała zdjęte szwy. Jest gotowa do drogi. A Emdziolek też się nie odzywa. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
szukamy pilnie transportu dla Soni, sroda zdjęcie szwów i kończy się jej czas w dt, bardzo proszę o pomoc -
chciałam jeszcze raz wyrazić swoje zdanie. jestem przekonana ze puszek musi znale źć nowy dom, to jest bez sporne. ale zamknięcie go w hoteliku, w której jak słusznie napisała hania może utknąć na dłuższy czas, może mu tylko przysporzyć stresu. jak znam psy on nie doceni tego że ma czysto, będzie cierpiał zabrany z jedynego domu który kiedykolwiek miał i to napewno nie przyczyni się do poprawienia jego stanu. nie zróbcie mu niedźwiedziej przysługi. gdybym mogła zabrałabym puszka do siebie, ale nie mogę. mam dwoje dzieci, pensję nauczyciela na stażu, sukę ze schronu i sonię na tymczasie ktorej opłaciłam już dwa zabiegi, nie mogę pomóc nawet finansowo. ale gdyby ktoś zechciał przygarnąć puszka to obiecuję dołożyć sie do leczeniai utrzymania.
-
Ja chciałabym zabrać głos w sprawie Puszka. ja też uważam że należy mu się normalne życie i normalny dom. ale czy jestęście pewni że puszek wolałby teraz trafić do hotelu, w którym będzie siedział sam, w zamknięciu, odwiedzany sporadycznie przez jakąś dobra duszę? teraz puszek mieszka w syfie, ale przynajmniej z ludźmi których zna, i pewnie kocha. Zabierając go do hotelu zabierzemy mu jedyny dom który ma. Ja niestety nie jestem złodzi, nie mogę pomóc fizycznie. Przepraszam więc, że wyrażam swoje zdanie, ale wydaje mi się że należałoby raczej dalejleczyć, karmić itd Puszka i [B]intensywnie [/B]szukać mu DT lub DS. wiem, łatwiej napisać niż zrealizować. Zastanówmy się, czy on nie będzie cierpiał jeszcze bardziej w tym hotelu. może się m,ylę, może gdybym zobaczyła ten syf na własne oczy to bym zmieniła zdanie. A propos, po raz pierwszy na dogo zrobiło mi się żal także ludzi....
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kochani, zafundowałam Soni tę sterylkę, wasze ewentualne wpłaty pójdą na pokrycie kosztów transportu, bo to bardzo daleko i chcemy ją zawieźć samochodem, żeby aż tak się nie stresowała. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']Soniu wracaj szybciutko do zdrowia, domeczek czeka. Kiedy plaujecie podróż Soni. Agatko czy moja wpłata wpłynęła.[/quote] Tak, tak, dzięki jeszcze raz. Nie wiem co ztym transportem będzie bo na razie się nic nie szykuje. Jeśli wszystko będzie dobrze to sonia może jechać pod koniec tygodnia. -
No z domkami to jest niestety kłopot, ale trzeba być dobrej myśli, cierpliwie czekać, nawet niestety po kilka miesięcy, ale umieszczać sunię gdzie się da. Nie mogą pomóc sama ma na głowie psinę z mojego podpisujuż 3 miesiąc, ale już zaczyna coś się pojawiać na horyzoncie, trzymam za was i sunię kciuki.
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kochani, dziękuję wszystkim których tu nie wymieniłam, wy wiecie o kogo chodzi... Tak mi żal Soni, znowu człowiek któremu ufała zrobił jej krzywdę. Ciekawe jak spędziła noc... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Szyszka, jesteś z nami od początku, dzięki... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='michaśka10'][B][COLOR=deepskyblue]ale włocławek to dziura jest :P[/COLOR][/B][/quote] No o Suwałki też bym się bała.. Mam nadzięję że wszystko będzie w porządku... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5]Namiary na konto są w pierwszym poście![/SIZE]