Hehe cioteczki ale wy bez serca jesteście :eviltong: Troche litości dla Bucza ;) [SIZE=1]a tak swoją drogą to może sie trochę uspokoi wreszcie?![/SIZE] :evil_lol:
Przystojniak Buczo sie przypomina :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run::Dog_run:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: świetne wieści!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Karolku wszystkiego dobrego w nowym domku!! Bądź szczęśliwy :)
Qrcze troche tu nie zaglądałam...ale dziś wreszcie patrze i tu takie wieści :multi::multi::multi::multi:
A można liczyć na jakieś nowie wiadomości o suni?! :razz:
Qrcze trochę mnie tu znowu nie było...:oops:
Weszłam tu dziś z nadzieją, na dobre wieści a tu... :-( Takiej wiadomości to sie nie spodziewałam wcale :-( :shake:
3maj sie Newtonku dzielnie!! Na pewno znajdzie sie domek dla ciebie a wtedy będzie już tylko lepiej... :kciuki:
Ambroży mój przystojniaku i pieściochu kochany, ależ sie za tobą stęskniłam... :-( a co najgorsze, nie wiem kiedy będe mogła cię odwiedzić :angryy: :shake:
Ehh w między czasie HOOOOOPamy w górę :laola:
Qrcze dawno mnie tu nie było... :oops:
Rex sie przypomina... Gdzie ten dom?! :laola:
PS wujaszku Israel co ty taki smutny i zrezygnowany? Niby w czym zaszkodziłeś?
Fridulku kochany, przepraszam, że mnie tak długo u ciebie nie było...ależ mam zaległości :shake: :roll: :oops:
HOOOOOOOPamy kochany do góry!! :laola:
[B][SIZE=4]GDZIE TEN DOMEK??!![/SIZE][/B] Przecież to taki kochany, uroczy psiak...