[quote name='bonsai_88']Nie patrz tak na mnie :oops:...
Coś mi się nie chce twój mms ściągnąć, będę musiała jechać do serwisa :mad:... i będą mieli mi go ściągnąć, czy to się im podoba czy nie... JA CHCĘ MIEĆ FREDA W SWETERKU :evil_lol:[/quote]
:placz: no to trzeba będzie poczekać :placz:
Za to napisze wam, że ślepe to stare ale swój rozum ma:evil_lol: sweterek na zewnątrz w ten mróz jak najbardziej mu podpasował za to jak wracamy do domu to nie musze sie schylać robić sobie kłopotu sam se sweterek ściąga, ząbkami przytrzyma rękawek, łapke myk z drugą to samo, wystawia te swoje chude szczurze łapy przstępuje za golf i ściąga przez głowe:lol: